Raamovereenkomst flexibele schil beveiligingsmedewerkers

Provincie Noord-Brabant

De dienstverlening houdt het volgende in: de inzet van een flexibele schil van beveiligingsmedewerkers ter aanvulling van onze eigen beveiligingsmedewerkers voor dagelijkse flexibele inzet en eventuele vervanging van langdurige zieken. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van € 1.000.000,- inclusief verlengingen.

Deadline

Deadline 2026-09-29

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-07-28 Aankondiging van een opdracht
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-07-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst flexibele schil beveiligingsmedewerkers
Referentienummer: C2374252
Korte beschrijving:
De dienstverlening houdt het volgende in: de inzet van een flexibele schil van beveiligingsmedewerkers ter aanvulling van onze eigen beveiligingsmedewerkers voor dagelijkse flexibele inzet en eventuele vervanging van langdurige zieken. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van € 1.000.000,- inclusief verlengingen.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Noord-Brabant
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Inzet team
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-29 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-29 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-29 11:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-07 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer: 422043498
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: aanbestedingen Specifiq
E-mail: aanbestedingen@brabant.nl 📧
Telefoon: +31 736812812 📞
URL: http://www.tenderned.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434992 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434992 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 145-527099 (2026-07-28)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 11:01:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-16 11:01:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 11:00:00 📅

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438012 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438012 🌏

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Naar aanleiding van de beantwoording van de vragen in de 1e Nota van Inlichtingen, zoals gepubliceerd op 28-08-2026, wordt de aanbesteding op enkele onderdelen gerectificeerd. Als gevolg hiervan is ook de planning van de aanbestedingsprocedure en de start van de overeenkomst aangepast. Daarnaast is gebleken dat de eis ‘Afdekking aansprakelijkheidsrisico’s’, zoals opgenomen in paragraaf 3.4.1 van het beschrijvend document, per abuis niet in TenderNed was opgenomen. Deze eis maakte reeds onderdeel uit van de aanbestedingsstukken en is met deze rectificatie alsnog in TenderNed opgenomen.
Toon meer
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d182326a-4c67-452a-a866-4d7e592e482f-01
Bron: OJS 2026/S 169-605442 (2026-08-31)