Raamovereenkomst Eikenprocessierups Almere
Gemeente Almere
Het gaat om een raamovereenkomst waarbij de werkzaamheden op afroep moeten worden uitgevoerd. De raamovereenkomst heeft een duur van in beginsel twee (2) jaar (met optie tot verlenging, maximaal 2 x 1 jaar). Het gaat om werkzaamheden ter bestrijding van de eikenprocessierups, welke in hoofdzaak bestaan uit: - het lokaliseren van (geparasiteerde) eikenprocessierups(nesten) - Het preventief behandelen van eikenbomen tegen eikenprocessierupsen; - Het leveren en plaatsen en verwijderen van natuurlijke bestrijders - Het curatief verwijderen en afvoeren van eikenprocessierupsen; - Het beheren van broedkasten - Het plaatsen van waarschuwingen of afzettingen; - Het rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden; - Het communiceren naar omwonenden; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. binnen de grenzen van Almere: bestrijden van eikenprocessierups
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie?- โข Gemeente Almere
- โข Extra-Regio NUTS 2 โบ Extra-Regio NUTS 3
- โข Flevoland โบ Flevoland
- โข Utrecht
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Eikenprocessierups Almere
Referentienummer:
SRU-00-27-001-GOO
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Ongediertebestrijding ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Almere
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-01-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar optioneel te verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Kwaliteitscriterium (naam): Raamovereenkomst Eikenprocessierups Almere
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-05 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Almere
Nationaal registratienummer:
162046567
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 1315 HR
Poststad: Almere
Regio: Flevoland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: lisa monchen
E-mail: inkoop@almere.nl ๐ง
Telefoon: +31 365399911 ๐
URL: http://www.almere.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437052 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437052 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586915 (2026-08-24)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)