Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027-2028
Gemeente Gouda
De gemeente Gouda heeft het dagelijks onderhoud aan civiele kunstwerken via een raamovereenkomst uitbesteed. Om deze kunstwerken ook de komende jaren te onderhouden en te reinigen, wordt de opdracht ‘Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027–2028’ aanbesteed. De werkzaamheden bestaan met name uit het herstellen van de veiligheid, functionaliteit, duurzaamheid en beeldkwaliteit van civiele kunstwerken. Hieronder vallen onder meer lokale herstelwerkzaamheden, conserveringswerkzaamheden, reiniging en het doorspuiten van duikers. Daarnaast omvat de opdracht het treffen van verkeersmaatregelen, het verzorgen van benodigde vergunningen, het uitvoeren van schouwen conform CUR 117, het inmeten van duikers en het afhandelen van meldingen en schades. De werkzaamheden worden via afzonderlijke deelopdrachten verstrekt. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar, met de mogelijkheid voor om de overeenkomst eenzijdig maximaal tweemaal met één jaar te verlengen. Zie de aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat?- • Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuig-, spoorweg-, wegen- en scheepvaartuitrusting › Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2027-2028
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gouda
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 11:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 11:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gouda
Nationaal registratienummer:
17448266
Postadres: Burgemeester Jamesplein 1
Postcode: 2803PG
Poststad: Gouda
Regio: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ronald van der Elst
E-mail: inkoop@gouda.nl 📧
Telefoon: +31 611424317 📞
URL: http://www.gouda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438086 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438086 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604653 (2026-09-01)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)