Raamovereenkomst dagelijks en groot onderhoud elementenverhardingen en straatmeubilair 2027-2028
Gemeente Gouda
Aanbestedende dienst heeft tot doel een aannemer te contracteren die zorg draagt voor vakkundig onderhoud van alle elementenverhardingen die in het beheer zijn van de gemeente Gouda. Daarnaast maakt het leveren van een aantal andere diensten, zoals het inrichten en in stand houden van een wachtdienst, het verzorgen van onderhoud aan straatmeubilair en het afwikkelen van meldingen onderdeel uit van het af te sluiten contract. Hierbij is het de insteek van de gemeente om zoveel mogelijk de werkzaamheden over te laten aan de Opdrachtnemer, waarbij een goede balans tussen het ontzorgen van en het houden van regie door de gemeente het streven is. De aan te besteden Opdracht bestaat uit het uitvoeren van dagelijks en groot onderhoud aan elementen- en halfverhardingen en straatmeubilair binnen de gemeente Gouda, waaronder in ieder geval: • Spoedherstel n.a.v. spoedmeldingen; • Planbaar herstel n.a.v. meldingen; • Grondwerk t.b.v. onderhoudswerkzaamheden; • Leidingwerk t.b.v. onderhoudswerkzaamheden; • Dagelijks onderhoud elementen- en halfverhardingen (< 200 m2 per tracé/wegvak); • Groot onderhoud elementen- en halfverhardingen (> 200 m2 per tracé/wegvak); • Kleine aanpassingen, veranderingen en reconstructies openbare ruimte; • Herstel en incidentele vervanging van straatmeubilair en wegbebakening; • Opstellen verkeersmaatregelenplannen t.b.v. uitvoeringswerkzaamheden; • Toepassen maatregelen t.b.v. waarborgen bereikbaarheid. Daarnaast maakt het verzorgen van een wachtdienst, het afwikkelen van meldingen en het verzorgen van de benodigde vergunningen voor eigen werk onderdeel uit van de Opdracht. Het te onderhouden areaal verhardingen bedraagt circa 1,8 miljoen m2 elementenverhardingen en circa 52.000 m2 halfverharde wegen.
DeadlineDeadline 2026-10-21
Wie? Wat?- • Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen › Wegwerkzaamheden › Wegenonderhoud
- • Diverse oppervlaktewerkzaamheden › Plaatsen van verkeersborden › Plaatsen van straatmeubilair
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst dagelijks en groot onderhoud elementenverhardingen en straatmeubilair 2027-2028
Referentienummer:
1719701
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Wegenonderhoud 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Plaatsen van straatmeubilair 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gouda
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gouda
Nationaal registratienummer:
17448266
Postadres: Burgemeester Jamesplein 1
Postcode: 2803PG
Poststad: Gouda
Regio: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jan Blom
E-mail: inkoop@gouda.nl 📧
Telefoon: +31 628662491 📞
URL: http://www.gouda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438326 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438326 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-609194 (2026-09-02)