Raamovereenkomst AV System Integrator
Technische Universiteit Eindhoven
De Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) beoogt met deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één (1) professionele Audio‑Visueel System Integrator (afgekort: AV System Integrator). De AV System Integrator is een gespecialiseerde partij die audio‑ en videosystemen ontwerpt, integreert, installeert, implementeer, levert en beheert tot één goed functionerend geheel binnen onderwijs‑, kantoor‑ en (hybride) werkomgevingen, inclusief doorontwikkeling van audiovisuele voorzieningen en bijbehorende diensten. Zie inschrijvingsleidraad.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-07. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-10.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen › Televisie- en audiovisuele uitrusting
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-10 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-04-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst AV System Integrator
Referentienummer:
PCM2026-10086
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Televisie- en audiovisuele uitrusting 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende informatie:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur: 6 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-07 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-07 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-07 11:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Technische Universiteit Eindhoven
Nationaal registratienummer:
381687890
Postadres: Groene Loper 5
Postcode: 5612 AE
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Shannon Wong
E-mail: procurement@tue.nl 📧
Telefoon: +31 402472395 📞
URL: http://www.tue.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415219 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415219 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 049-170380 (2026-03-10)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-27 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-27 11:00:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-27 11:00:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-06 11:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419730 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419730 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De geschiktheidseis m.b.t. Ecovadis is vervallen. De planning is verlengd.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d701868b-3cf0-4693-8827-f3bfa5f015ad-01
Bron: OJS 2026/S 072-252439 (2026-04-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-29 📅
Titel: P1 Raamovereenkomst AV System Integrator
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Kinly Benelux
Nationaal registratienummer:
20093227
Postadres: Minervum 7020
Postcode: 4817ZL
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 163-585884 (2026-08-24)
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur (>20 nieuwe aankopen)