Raamovereenkomst aanvullende capaciteit onkruidbeheersing op verhardingen
Meerlanden Holding N.V.
Het beoogde resultaat van deze aanbestedingsprocedure is het afsluiten van één raamovereenkomst voor de aanvullende capaciteit voor onkruidbeheersing op verhardingen. De aanvullende inzet is benodigd naast de eigen capaciteit van opdrachtgever zelf. De looptijd van de raamovereenkomst is voor een vaste periode van twee (2) jaar (van 1-1-2027 tm 31-12-2028) en vervolgens vier (4) keer een optionele verlenging van 1 jaar (2029, 2030, 2031 en 2032). De maximale opdrachtwaarde onder de totale duur van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen wordt gesteld op EUR. 1.500.000, - exclusief BTW. Dit is de reële verwachting over de gehele looptijd van EUR. 250.000, - exclusief BTW per contractjaar inclusief mogelijke verlengingen.
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst aanvullende capaciteit onkruidbeheersing op verhardingen
Referentienummer:
MRL-2026-onkruidbeheersing
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onkruidverdelging 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: vier (4) keer een optionele verlenging van 1 jaar (2029, 2030, 2031 en 2032).
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: vier (4) keer een optionele verlenging van 1 jaar (2029, 2030, 2031 en 2032).
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 14:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 14:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 14:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Meerlanden Holding N.V.
Nationaal registratienummer:
591791213
Postadres: Aarbergerweg 41
Postcode: 1435CA
Poststad: Rijsenhout
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Edwin Bergman
E-mail: ebergman@meerlanden.nl 📧
Telefoon: +31 622244064 📞
URL: http://www.meerlanden.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438501 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438501 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612428 (2026-09-03)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)