PRW162 - PRJ1234B-W Vervangen gasmotor RWZI Willem Annapolder

waterschap Scheldestromen

Zie aanbestedingsleidraad en bijbehorende documenten.

Deadline

Deadline 2026-10-02

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-20 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: PRW162 - PRJ1234B-W Vervangen gasmotor RWZI Willem Annapolder
Referentienummer: f9996bc5-dfad-404f-bcd8-0faa76d64770
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad en bijbehorende documenten.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Machines voor de productie en het gebruik van mechanische energie ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 636 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: cb80f4b5-30aa-462f-9f13-b0f764d51e28
Hoeveelheid: 1 stuk
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโ€™s) โœ…
Aanvullende producten/diensten:
Gasturbines ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie aanbestedingsleidraad en bijbehorende documenten.
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-02 10:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 10:00:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Scheldestromen
Nationaal registratienummer: 51640813
Postadres: Kanaalweg 1
Postcode: 4337PA
Poststad: Middelburg
Regio: Overig Zeeland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Robert van der Wal
E-mail: robert.vanderwal@scheldestromen.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31651154239 ๐Ÿ“ž
URL: https://scheldestromen.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/25857 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228983 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228983 ๐ŸŒ
ID van het document van de belastingwetgeving: FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving: EnvDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving: EmplDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Zeeland-West-Brabant
Nationaal registratienummer: 20169923
Postcode: 4815GW
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: informatiebalie.breda@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +3188 3611553 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐ŸŒ
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Twintig (20) kalenderdagen.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-21Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 162-581682 (2026-08-20)