Projectmanagement

Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland

VSZWN is voornemens om voor de VO locatie van De Vrijeschool Den Haag een renovatie- en uitbreidingstraject te starten. Voor de begeleiding bij het realiseren van het renovatie- en uitbreidingstraject voor deze VO locatie is VSZWN op zoek naar een projectmanagementbureau die VSZWN begeleidt bij de benodigde (Europese) aanbestedingen voor o.a. de architect en de aannemer van het werk en de realisatiefase tot en met de oplevering en nazorg van het project. Zie aanbestedingsdocumenten

Deadline

Deadline 2026-10-21

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-03 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Projectmanagement
Korte beschrijving:
VSZWN is voornemens om voor de VO locatie van De Vrijeschool Den Haag een renovatie- en uitbreidingstraject te starten. Voor de begeleiding bij het realiseren van het renovatie- en uitbreidingstraject voor deze VO locatie is VSZWN op zoek naar een projectmanagementbureau die VSZWN begeleidt bij de benodigde (Europese) aanbestedingen voor o.a. de architect en de aannemer van het werk en de realisatiefase tot en met de oplevering en nazorg van het project. Zie aanbestedingsdocumenten
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Bouwkundig advies ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2029-12-31 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โœ…
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 09:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 09:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 09:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland
Nationaal registratienummer: 462342136
Postadres: waalsdorperweg 12
Postcode: 2597 JB
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 0546455655 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.vrijeschooldenhaag.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438548 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438548 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610735 (2026-09-03)