Productie Historische Uniformen C&E en I&V
Ministerie van Defensie
De opdracht betreft de productie van historische uniformen voor de regimenten C&E (Communicatie & Engagement) en I&V (Inlichtingen en Veiligheid). Dit betreft een eenmalige opdracht met รฉรฉn leverancier. De opdracht is te behoeve van het Ministerie van Defensie.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-24. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-01.
Wie? Wat?- โข Bedrijfskleding โบ Herenkostuums en mantelpakjes
- โข Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires โบ Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
- โข Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires โบ Kledingstukken
- โข Militaire uniformen
- โข Speciale kleding en accessoires โบ Speciale kleding
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-06-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Productie Historische Uniformen C&E en I&V
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-26 ๐
Einddatum: 2027-03-12 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie aanbestedingsstukken
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-24 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nikkie van Eijk
E-mail: n.v.eijk.02@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31616415397 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215816 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215816 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen alcateltermijn
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-06-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 104-375665 (2026-06-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Productie Historische Uniformen C&E en I&V
Referentienummer:
6b62378f-6568-437b-9dd5-0a250d95965d
Korte beschrijving:
De opdracht betreft de productie van historische uniformen voor de regimenten C&E (Communicatie & Engagement) en I&V (Inlichtingen en Veiligheid). Dit betreft een eenmalige opdracht met รฉรฉn leverancier. De opdracht is te behoeve van het Ministerie van Defensie.
Toon meer
Producten/diensten: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
5cd7732b-92b8-43dc-aceb-667446e91f3c
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-26 ๐
Einddatum: 2027-03-12 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie aanbestedingsstukken
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-24 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nikkie van Eijk
E-mail: n.v.eijk.02@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31616415397 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215816 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215816 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen alcateltermijn
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-06-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 104-375665 (2026-06-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires (>20 nieuwe aankopen)