Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soest 2027-2030
Gemeente Soest
De opdracht omvat de volgende werkzaamheden /onderdelen: โข Het jaarlijks reinigen van alle mechanische rioolobjecten. โข Het jaarlijks onderhouden (onder andere volgens BRL K14020) van alle mechanische rioolobjecten. โข Het oplossen van alle voorkomende storingen aan alle mechanische rioolobjecten. โข Het uitvoeren van kleine reparaties voortkomend uit het onderhoud of storingen. โข Het beheren van de hoofdpost. โข Het reinigen van persleidingen. โข Het leveren van onderdelen ter ondersteuning van het onderhoud of het oplossen van storingen. Preventief en correctief onderhoud van ca. 500 rioolobjecten.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie?- โข Gemeente Soest
- โข Diensten in verband met afvalwater โบ Diensten voor rioolreiniging
- โข Reparatie- en onderhoudsdiensten โบ Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soest 2027-2030
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soes
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Soest, Soesterberg
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Rapportage
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K3. Projectorganisatie
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 09:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Soest
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 3762 AV
Poststad: Soest
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Thea Smid-Verheul
E-mail: inkoop@soest.nl ๐ง
Telefoon: +31 356093411 ๐
URL: http://www.soest.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437778 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437778 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598249 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soest 2027-2030
Referentienummer:
1164837
Korte beschrijving:
De opdracht omvat de volgende werkzaamheden /onderdelen:
โข Het jaarlijks reinigen van alle mechanische rioolobjecten.
โข Het jaarlijks onderhouden (onder andere volgens BRL K14020) van alle mechanische rioolobjecten.
โข Het oplossen van alle voorkomende storingen aan alle mechanische rioolobjecten.
โข Het uitvoeren van kleine reparaties voortkomend uit het onderhoud of storingen.
โข Het beheren van de hoofdpost.
โข Het reinigen van persleidingen.
โข Het leveren van onderdelen ter ondersteuning van het onderhoud of het oplossen van storingen. Preventief en correctief onderhoud van ca. 500 rioolobjecten.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Preventief en correctief onderhoud mechanische riolering Soes
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Soest, Soesterberg
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐๏ธ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
2 opties tot verlenging en voorbehoud tot wijzigen van de opdracht , ongeacht de geldelijke waarde ervan, bij wetswijzigingen, volumefluctuaties en verlenging vanwege onbedoelde vertraging.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Rapportage
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K3. Projectorganisatie
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 09:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 09:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Soest
Nationaal registratienummer:
11628189
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 3762 AV
Poststad: Soest
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Thea Smid-Verheul
E-mail: inkoop@soest.nl ๐ง
Telefoon: +31 356093411 ๐
URL: http://www.soest.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437778 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437778 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598249 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten in verband met afvalwater (14)
- Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling (3)
- Beheer van riolering (2)
- Diensten voor behandeling van septische putten
- Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
- Diensten voor rioolreiniging (8)
- Rioolwaterafvoerdiensten
- Rioolwaterbehandelingsdiensten (1)
- Rioolwaterverwijderingsdiensten (1)