Prestatiebestek onderhoud buitensportaccommodaties
Gemeente Oss
De Aanbestedende dienst zoekt รฉรฉn (1) aannemer die natuurgrasvelden gaat onderhouden gelegen op twaalf sportaccommodaties. De werkzaamheden worden integraal in handen gegeven van een aannemer en de gemeente zal zich beperken tot de rol van regievoerder. totaal 22 natuurgras sportvelden gelegen op 12 locaties
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie?- โข Gemeente Oss
- โข Nederland
- โข Noordoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Prestatiebestek onderhoud buitensportaccommodaties
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhouden van sportvelden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Oss
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: een optie tot verlenging van twee maal twee jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Communicatie en klanttevredenheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Organisatie en uitvoeringsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Kwaliteitscriterium (naam): plan van aanpak onderhoud
Duurzaam materieel en grasveldbeheer
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Oss
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuislaan 2
Postcode: 5341GM
Poststad: Oss
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Peter Nederlof
E-mail: inkoop@oss.nl ๐ง
Telefoon: +31 412629911 ๐
Fax: +31 412642605 ๐
URL: http://www.oss.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.oss.nl/gemeente/bedrijven/aanbestedingen.htm ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438048 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438048 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605342 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Prestatiebestek onderhoud buitensportaccommodaties
Referentienummer:
2026-09/IBOR-PbObsa/MG01
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst zoekt รฉรฉn (1) aannemer die natuurgrasvelden gaat onderhouden gelegen op twaalf sportaccommodaties. De werkzaamheden worden integraal in handen gegeven van een aannemer en de gemeente zal zich beperken tot de rol van regievoerder. totaal 22 natuurgras sportvelden gelegen op 12 locaties
Toon meer
Producten/diensten: Onderhouden van sportvelden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Oss
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: een optie tot verlenging van twee maal twee jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Indien uitbreiding plaats vindt (bijvoorbeeld (een) nieuw(e) complex of veld op complex) word(t)/(en) aangelegd) dient de opdrachtnemer een aanbieding te doen aan de opdrachtgever om het betreffende object in opdracht te nemen binnen dit contract. Het uitgangspunt daarbij is dat de aanbieding uit moet gaan van een vergelijkbaar object in de aanneemsom.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Communicatie en klanttevredenheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Organisatie en uitvoeringsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Kwaliteitscriterium (naam): plan van aanpak onderhoud
Duurzaam materieel en grasveldbeheer
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Oss
Nationaal registratienummer:
82056995
Postadres: Raadhuislaan 2
Postcode: 5341GM
Poststad: Oss
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Peter Nederlof
E-mail: inkoop@oss.nl ๐ง
Telefoon: +31 412629911 ๐
Fax: +31 412642605 ๐
URL: http://www.oss.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.oss.nl/gemeente/bedrijven/aanbestedingen.htm ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438048 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438048 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605342 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)