Pilot Geluidmonitoring
Havenbedrijf Rotterdam
zie leidraad.
DeadlineDeadline 2026-10-06
Wie? Wat?- โข Advies inzake milieutechniek โบ Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast
- โข Diensten in verband met geluidsvervuiling โบ Adviesdiensten in verband met geluidsvervuiling
- โข Diensten in verband met geluidsvervuiling โบ Diensten voor geluidsbeheersing
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Pilot Geluidmonitoring
Referentienummer:
Korte beschrijving: zie leidraad.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Adviesdiensten in verband met geluidsvervuiling ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Informatie over varianten
Varianten worden geaccepteerd โ
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie documentatie
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: zie documentatie
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Havenbedrijf Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminakade 909
Postcode: 3072AP
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Floris Bout
E-mail: fp.bout@portofrotterdam.com ๐ง
Telefoon: +31614870851 ๐
URL: https://www.portofrotterdam.com/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1893 ๐
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230457 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230457 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Postcode: 3072AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Centrale Informatiebalie
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +3188 3616161 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Contact ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-29Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-598425 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Pilot Geluidmonitoring
Referentienummer:
eaf590c9-dcc2-492b-8bbb-2bc3facd2141
Korte beschrijving: zie leidraad.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Adviesdiensten in verband met geluidsvervuiling ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
588bea5b-72ce-4bf2-974b-d1f42a677212
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Informatie over varianten
Varianten worden geaccepteerd โ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie documentatie
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: zie documentatie
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Havenbedrijf Rotterdam
Nationaal registratienummer:
24354561
Postadres: Wilhelminakade 909
Postcode: 3072AP
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Floris Bout
E-mail: fp.bout@portofrotterdam.com ๐ง
Telefoon: +31614870851 ๐
URL: https://www.portofrotterdam.com/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1893 ๐
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230457 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230457 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
82947740
Postadres: Wilhelminaplein 100-125
Postcode: 3072AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Centrale Informatiebalie
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +3188 3616161 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Contact ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-29Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-598425 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)