PFAS-bronnenonderzoek
Gem regeling DCMR Milieudienst Rijnmond
Zie aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat?- โข Geologie, geofysica en andere vormen van wetenschappelijke prospectie โบ Geologische, oceanografische en hydrologische diensten
- โข Opsporing van vervuiling, toezicht en verwijdering โบ Diensten in verband met bodemvervuiling
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: PFAS-bronnenonderzoek
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten in verband met bodemvervuiling ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 600 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Geologische, oceanografische en hydrologische diensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-04 ๐
Einddatum: 2028-12-03 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: tweemaal รฉรฉn kalenderjaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gem regeling DCMR Milieudienst Rijnmond
Nationaal registratienummer:
Postadres: Parallelweg 1
Postcode: 3112NA
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Barny de Leeuw
E-mail: barny.deleeuw@dcmr.nl ๐ง
Telefoon: +31611312211 ๐
URL: https://www.dcmr.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/6472 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229673 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229673 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598954 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: PFAS-bronnenonderzoek
Referentienummer:
aaba7087-5d2a-4d2f-8dd7-1fc1a256b5c0
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten in verband met bodemvervuiling ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 600 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
32b2e127-496f-4431-b713-b30ab74de40a
Aanvullende producten/diensten: Geologische, oceanografische en hydrologische diensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-04 ๐
Einddatum: 2028-12-03 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: tweemaal รฉรฉn kalenderjaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gem regeling DCMR Milieudienst Rijnmond
Nationaal registratienummer:
50000438
Postadres: Parallelweg 1
Postcode: 3112NA
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Barny de Leeuw
E-mail: barny.deleeuw@dcmr.nl ๐ง
Telefoon: +31611312211 ๐
URL: https://www.dcmr.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/6472 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229673 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229673 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
82947740
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598954 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Milieuzorgdiensten (>20)
- Opsporing van vervuiling, toezicht en verwijdering (4)
- Diensten in verband met bodemvervuiling (2)
- Adviesdiensten op het gebied van bodemvervuiling (1)
- Behandelen of verbeteren van vervuilde grond
- Beoordeling van vervuiling door nitraten en fosfaten
- Beoordeling van vervuiling door organische meststoffen
- Diensten voor bescherming tegen bodemvervuiling
- Diensten voor verwijdering van vervuilde grond
- In kaart brengen van bodemvervuiling
- Toezicht op of meting van bodemvervuiling