Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)
Gemeente Almere
Met deze aanbesteding beoogt gemeente Almere een duurzame samenwerking aan te gaan met een leverancier die kwalitatief hoogwaardig en veilige PBM’s levert aan ongeveer 150 medewerkers van gemeente Almere, dat voldoet aan de geldende wet- en regelgeving en zorgt voor een betrouwbare en tijdige levering tegen transparante kosten. Daarnaast hecht de gemeente waarde aan duurzame en circulaire oplossingen en het creëren van maatschappelijke impact. De maximale opdrachtwaarde voor de nieuwe raamovereenkomst is € 360.000,- inclusief de opties tot verlenging, indexatie en exclusief btw. Mocht voor het einde van de raamovereenkomst de gerealiseerde opdrachtwaarde het maximale bedrag bereiken, dan eindigt de raamovereenkomst van rechtswege. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De genoemde opdrachtwaarde betreft uitsluitend een indicatie van de verwachte afname. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op een minimale afname of omzet. De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2027 en kent een initiële looptijd tot 31 december 2028. Daarna heeft de gemeente de mogelijkheid om de raamovereenkomst twee (2) keer stilzwijgend met één (1) jaar te verlengen tot uiterlijk 31 december 2030, indien verlenging noodzakelijk is voor de uitvoering van de werkzaamheden.
DeadlineDeadline 2026-10-22
Wie? Wat?- • Accessoires voor werkkleding › Werkhandschoenen
- • Schoeisel › Veiligheidsschoeisel
- • Veiligheidsuitrusting › Beschermende en veiligheidskleding
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)
Referentienummer:
IA2025.10.02
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 1_Sociaal en circulair inkopen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2_Maximale veiligheid en draagcomfort
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 3_Praktijktest
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 13:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 160 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 13:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Almere
Nationaal registratienummer:
162046567
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 1315 HR
Poststad: Almere
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rashieda Basnoe
E-mail: inkoop@almere.nl 📧
Telefoon: +31 365399911 📞
URL: http://www.almere.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437849 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437849 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-599830 (2026-08-28)
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires (>20 nieuwe aankopen)