Payrolling
IJmond Werkt!
De opdracht beschrijft de inkoop van de dienst Payrolling. Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 200.000,- - € 250.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 800.000,- - € 1.000.000,- exclusief btw.
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie? Wat?- • Recruteringsdiensten › Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- • Noord-Holland › IJmond
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Payrolling
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Bestek. zie bestek
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Beverwijk en omgeving
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 70
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 09:15:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ijmond Werkt!
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein 48a
Postcode: 1948LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl 📧
Telefoon: +31 620131493 📞
URL: http://www.ijmondwerkt.com 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437645 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437645 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 167-597575 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Payrolling
Referentienummer:
2026-201
Korte beschrijving:
De opdracht beschrijft de inkoop van de dienst Payrolling. Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 200.000,- - € 250.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 800.000,- - € 1.000.000,- exclusief btw.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Bestek. zie bestek
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Beverwijk en omgeving
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst, treedt in werking op 1 januari 2027 en wordt aangegaan voor een periode van drie jaar. De Raamovereenkomst kan eenzijdig door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, één keer verlengd worden voor een periode van één jaar.
Toon meer
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 70
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 09:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 09:15:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 09:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ijmond Werkt!
Nationaal registratienummer:
111807391
Postadres: Stationsplein 48a
Postcode: 1948LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl 📧
Telefoon: +31 620131493 📞
URL: http://www.ijmondwerkt.com 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437645 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437645 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 167-597575 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel