Patiënten- & Hartmonitoren AZ 2027 e.v. (GGD BZO & BMWN)
GGD BZO
De aanschaf en onderhoud/reparaties van de P&H-monitoren wordt vormgegeven middels een overeenkomsten met één leverancier. Voor deze overeenkomst geldt een initiële looptijd van 6 jaar met daarna de optie om de overeenkomst twee keer met twee jaar te verlengen. Daarna eindigt de overeenkomst van rechtswege. De initiële contractduur van zes jaar sluit aan bij de economische levensduur van de P&H-monitoren, terwijl de optionele verlengingen uitsluitend worden ingezet indien de samenwerking, prijsstelling en prestaties daartoe aanleiding geven. De verlengingen zijn derhalve geen automatisme, maar afhankelijk van expliciete evaluatiemomenten. Bizob besteed voorliggende opdracht aan namens GGD BZO en RAV BMWN.
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie?- • GGD BZO
- • Diverse gezondheidszorgdiensten › Medische analysediensten
- • Diverse medische instrumenten en producten › Patiëntenbewakingssysteem
- • Medische apparatuur › Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Patiënten- & Hartmonitoren AZ 2027 e.v. (GGD BZO & BMWN)
Referentienummer:
48d37038-9e7e-46b9-bd54-d6e47383c0dd
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Medische apparatuur 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
92254eb1-beeb-48d8-a443-76a07737e1cd
Hoeveelheid: 0
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2032-11-30 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 08:00:29 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 08:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure):
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-21 08:00:00 📅
Aanvullende informatie:
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Informatie over gereserveerde contracten
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ggd bzo
Nationaal registratienummer:
50451154
Postcode: 5611 XP
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: j.vandeven@bizob.nl 📧
Telefoon: 0612345678 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228908 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228908 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: ’s-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883621000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-22Z 📅
Bron: OJS 2026/S 162-581193 (2026-08-20)
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)
- Medische apparatuur (>20)
- Anesthesie en recovery (1)
- Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie (2)
- Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik (1)
- Diverse medische instrumenten en producten (9)
- Functionele ondersteuning (6)
- Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik
- Medische verbruiksartikelen (8)
- Operatietechniek
- Opnamesystemen en onderzoekinstrumenten (2)