Parkeerautomaten
Gemeente Meppel
De opdracht betreft de levering, installatie, inbedrijfstelling en het meerjarig onderhoud en beheer van circa 45 cashless, ticketloze en zonnestroom gedreven straatparkeerautomaten, met een optie tot uitbreiding van 15 automaten in het stationsgebied (totaal maximaal 60), onder gelijke condities. op locaties in de gemeente Meppel. 60
DeadlineDeadline 2026-10-28
Wie?- โข Gemeente Meppel
- โข Installatie van meetuitrusting โบ Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
- โข Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters โบ Parkeermeters
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidwest-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Parkeerautomaten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meppel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2037-01-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Twee keer รฉรฉn jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-28 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-28 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Meppel
Nationaal registratienummer:
Postadres: Grote Oever 26
Postcode: 7941 BJ
Poststad: Meppel
Regio: Zuidwest-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marc Brinks
E-mail: l.vwalsem@meppel.nl ๐ง
Telefoon: +31 140522 ๐
URL: http://www.meppel.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.meppel.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437954 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437954 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601795 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Parkeerautomaten
Referentienummer:
AL26156
Korte beschrijving:
De opdracht betreft de levering, installatie, inbedrijfstelling en het meerjarig onderhoud en beheer van circa 45 cashless, ticketloze en zonnestroom gedreven straatparkeerautomaten, met een optie tot uitbreiding van 15 automaten in het stationsgebied (totaal maximaal 60), onder gelijke condities. op locaties in de gemeente Meppel. 60
Toon meer
Producten/diensten: Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Meppel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2037-01-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Twee keer รฉรฉn jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-28 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-28 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Meppel
Nationaal registratienummer:
39462060
Postadres: Grote Oever 26
Postcode: 7941 BJ
Poststad: Meppel
Regio: Zuidwest-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marc Brinks
E-mail: l.vwalsem@meppel.nl ๐ง
Telefoon: +31 140522 ๐
URL: http://www.meppel.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.meppel.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437954 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437954 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601795 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐