Overstortregistratie Buren en West Betuwe
Gemeente West Betuwe
De gemeenten Buren en West Betuwe hebben besloten een gezamenlijke aanbesteding uit te schrijven voor de levering, implementatie en het beheer van een overstortmeetnet. Zie verder de Aanbestedingsleidraad.
DeadlineDeadline 2026-10-14
Wie? Wat?- • Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu › Diensten in verband met afvalwater
- • Instrumenten voor het controleren van fysische eigenschappen › Instrumenten voor het meten van debiet, peil en druk van vloeistoffen en gassen
- • Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting › Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur
- • Uitwerken van gegevens › Gegevensverwerkingsdiensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Overstortregistratie Buren en West Betuwe
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten in verband met afvalwater 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 150 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie de Aanbestedingsleidraad.
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente West Betuwe
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kuipershof 2
Postcode: 4191KH
Poststad: Geldermalsen
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Johan Eggink
E-mail: eggink@pro10.nl 📧
Telefoon: +31645021405 📞
URL: https://www.westbetuwe.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3318 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229060 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229060 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland locatie Arnhem
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Zie www.rechtspraak.nl
Postadres: Zie www.rechtspraak.nl
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Zie www.rechtspraak.nl
E-mail: info@rechtspraak.nl 📧
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-587026 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Overstortregistratie Buren en West Betuwe
Referentienummer:
1d4a2d44-a1fd-4e3c-a1fd-a658b04669a2
Korte beschrijving:
De gemeenten Buren en West Betuwe hebben besloten een gezamenlijke aanbesteding uit te schrijven voor de levering, implementatie en het beheer van een overstortmeetnet. Zie verder de Aanbestedingsleidraad.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten in verband met afvalwater 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 150 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
db8f80b0-3cd1-44c7-8deb-a64e616821b9
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Aanbestedende dienst wenst voor de onderhavige diensten inclusief initiële levering en installatie een dienstverleningsovereenkomst aan te gaan met 1 Opdrachtnemer voor een initiële periode van 72 maanden met de mogelijkheid de Overeenkomst tweemaal te verlengen onder dezelfde voorwaarden voor een periode van telkens 24 maanden.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente West Betuwe
Nationaal registratienummer:
73549207
Postadres: Kuipershof 2
Postcode: 4191KH
Poststad: Geldermalsen
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Johan Eggink
E-mail: eggink@pro10.nl 📧
Telefoon: +31645021405 📞
URL: https://www.westbetuwe.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3318 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229060 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229060 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland locatie Arnhem
Nationaal registratienummer:
Zie www.rechtspraak.nl
Afdeling: Zie www.rechtspraak.nl
Postadres: Zie www.rechtspraak.nl
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Zie www.rechtspraak.nl
E-mail: info@rechtspraak.nl 📧
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Na verzending van de Gunningsbeslissing kan een afgewezen Inschrijver een beroep in rechte instellen tegen de Gunningsbeslissing door een kort geding aanhangig te maken. Dit dient te gebeuren binnen 20 kalenderdagen na verzending van de Gunningsbeslissing. Dit betreft een vervaltermijn. In geval van een kortgedingprocedure schort de Aanbestedende dienst de datum van de gunning op tot een nadere datum, afhankelijk van (het tijdstip en de inhoud van) de uitspraak van de voorzieningenrechter. Zie verder de Aanbestedingsleidraad.
Toon meer
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-587026 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten in verband met afvalwater (14)
- Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling (3)
- Beheer van riolering (2)
- Diensten voor behandeling van septische putten
- Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
- Diensten voor rioolreiniging (8)
- Rioolwaterafvoerdiensten
- Rioolwaterbehandelingsdiensten (1)
- Rioolwaterverwijderingsdiensten (1)