Opvolgen incidenten, opruimen en verwijderen van (milieu) verontreiniging in de openbare ruimte Gemeente Lansingerland
Gemeente Lansingerland
De gemeente Lansingerland is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met een gespecialiseerde opdrachtnemer voor het 24/7 afhandelen van incidenten, calamiteiten en het verwijderen en afvoeren van (milieu)verontreinigingen in de openbare ruimte. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente te beschikken over รฉรฉn contractpartij die incidenten snel, veilig en conform de geldende wet- en regelgeving kan afhandelen. Hiermee wordt bijgedragen aan het waarborgen van een veilige, schone en goed beheerde openbare ruimte voor inwoners en bezoekers van de gemeente Lansingerland. De opdracht bestaat uit het opvolgen van incidenten, opruimen en verwijderen (milieu) verontreinigingen in de openbare ruimte gemeente Lansingerland. In totaal betrof het aantal incidenten per jaar in de afgelopen jaren: - 2023: 17 - 2024: 18 - 2025: 12
DeadlineDeadline 2026-11-16
Wie? Wat?- โข Milieuherstel โบ Milieureinigingsdiensten
- โข Straatreinigings- en veegdiensten โบ Straatreinigingsdiensten
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Opvolgen incidenten, opruimen en verwijderen van (milieu) verontreiniging in de openbare ruimte Gemeente Lansingerland
Referentienummer:
POR548
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Lansingerland
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan eenzijdig worden verlengd.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-16 17:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-16 17:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-16 17:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-19 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lansingerland
Nationaal registratienummer:
60484792
Afdeling: Team Beheerprojecten
Postadres: Tobias Asserlaan 1
Postcode: 2662 SB
Poststad: Bergschenhoek
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Prevish Autar
E-mail: inkoop@lansingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 108004000 ๐
Fax: +31 108004001 ๐
URL: http://www.lansingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437947 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437947 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601419 (2026-08-31)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)