Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
Meerinzicht
De Gemeenschappelijke Regeling Meerinzicht verzorgt de bedrijfsvoering voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde en schrijft een Europese aanbesteding uit voor het Opleiden, Trainen en Oefenen (OTO) van de interne calamiteitenorganisatie. De opdracht richt zich op de verdere ontwikkeling van de vakbekwaamheid binnen de interne calamiteitenorganisatie van Meerinzicht. EHZM wil met deze aanbesteding een deskundige samenwerkingspartner contracteren die bijdraagt aan het creëren van samenhang tussen mensen, teams, processen en organisaties, zodat de vakbekwaamheid zich ontwikkelt en de continuïteit van de dienstverlening duurzaam wordt versterkt.
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat? Waar?- • Gelderland › Arnhem/Nijmegen
- • Gelderland › Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Opleidingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 480 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor opleiding inzake veiligheid 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer met een jaar verlengen (optioneel)
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Meerinzicht
Nationaal registratienummer:
Postcode: 3841AA
Poststad: Harderwijk
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: inkoop@meerinzicht.nl 📧
Telefoon: 085 110 86 11 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230619 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230619 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie de aanbestedingsdocumenten
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612248 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
Referentienummer:
55acce7a-0eca-42b9-aea2-14d6b0961773
Korte beschrijving:
De Gemeenschappelijke Regeling Meerinzicht verzorgt de bedrijfsvoering voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde en schrijft een Europese aanbesteding uit voor het Opleiden, Trainen en Oefenen (OTO) van de interne calamiteitenorganisatie.
De opdracht richt zich op de verdere ontwikkeling van de vakbekwaamheid binnen de interne calamiteitenorganisatie van Meerinzicht. EHZM wil met deze aanbesteding een deskundige samenwerkingspartner contracteren die bijdraagt aan het creëren van samenhang tussen mensen, teams, processen en organisaties, zodat de vakbekwaamheid zich ontwikkelt en de continuïteit van de dienstverlening duurzaam wordt versterkt.
Toon meer
Producten/diensten: Opleidingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 480 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
555209a0-855f-4de9-8d5a-aaf0d52081f7
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor opleiding inzake veiligheid 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer met een jaar verlengen (optioneel)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Meerinzicht
Nationaal registratienummer:
60325674
Postcode: 3841AA
Poststad: Harderwijk
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: inkoop@meerinzicht.nl 📧
Telefoon: 085 110 86 11 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230619 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230619 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie de aanbestedingsdocumenten
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612248 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten voor onderwijs en opleiding (16 nieuwe aankopen)
- Opleidingsdiensten (10)
- Beroepsopleidingsdiensten
- Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO (1)
- Diensten voor opleiding inzake milieu
- Diensten voor opleiding inzake veiligheid (4)
- Gespecialiseerde opleidingsdiensten
- Geven van taalcursussen (2)
- Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
- Opleidingsfaciliteiten (2)