Operatiemicroscopen

Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)

Zie het beschrijvend document. Zie het beschrijvend document.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-12. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-09.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-03-09 Aankondiging van een opdracht
2026-08-20 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-03-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Operatiemicroscopen
Korte beschrijving: Zie het beschrijvend document. Zie het beschrijvend document.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Apparatuur en instrumentarium voor OK ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 960000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Europese openbare aanbesteding Operatiemicroscopen Zie het beschrijvend document.
Aanvullende producten/diensten:
Microscopen ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Hanzeplein 1 te Groningen
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Contract kan verlengd worden met vier maal (1) รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: De initiรซle overeenkomst duurt acht (8) jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Prijs โœ…
Prijs (weging): 15
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-12 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-12 10:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-12 10:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)
Nationaal registratienummer: 551914741
Postadres: Hanzeplein 1
Postcode: 9713GZ
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Karin van Dijk
E-mail: info-inkoop@umcg.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 503616161 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.umcg.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415146 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415146 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 049-170412 (2026-03-09)
Award Aankondiging (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 960000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 0.01 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 0.01 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-20 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Operatiemicroscopen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 0.01 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Carl Zeiss B.V.
Nationaal registratienummer: 32033579
Postadres: Graaf Engelbertlaan 75
Postcode: 4837 DS
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.zeiss.com ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 162-582735 (2026-08-20)