Openbare Europese aanbesteding voor Taalonderwijs Inburgeraars Gemeente Horst aan de Maas

Gemeente Horst aan de Maas

De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uit gaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd. De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar. Voor deze lange looptijd is gekozen om de ambities van de gemeente tezamen met een opdrachtnemer vorm te kunnen geven en een langdurige relatie met een opdrachtnemer aan te gaan.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-12. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-07-01.

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-07-01 Aankondiging van een opdracht
2026-09-01 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-07-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor Taalonderwijs Inburgeraars Gemeente Horst aan de Maas
Referentienummer: 8964
Korte beschrijving:
De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uit gaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd. De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar. Voor deze lange looptijd is gekozen om de ambities van de gemeente tezamen met een opdrachtnemer vorm te kunnen geven en een langdurige relatie met een opdrachtnemer aan te gaan.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uitgaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd. De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar. Voor deze lange looptijd is gekozen om de ambities van de gemeente tezamen met een opdrachtnemer vorm te kunnen geven en een langdurige relatie met een opdrachtnemer aan te gaan.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor onderwijs en opleiding ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Horst aan de Maas
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2038-12-31 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G-2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure Openbaar
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-12 09:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-12 09:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-12 09:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-24 09:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Horst aan de Maas
Nationaal registratienummer: 391563854
Postadres: Wilhelminaplein 6
Postcode: 5961 ES
Poststad: Horst
Regio: Noord-Limburg ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Mascha van der Hek
E-mail: gemeente@horstaandemaas.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 774779777 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 774779750 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.horstaandemaas.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431490 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431490 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 126-459668 (2026-07-01)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Andere
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De gemeente Horst aan de Maas heeft vastgesteld dat de ontvangen inschrijvingen op meerdere wezenlijke onderdelen onvoldoende invulling geven aan de visie en de daaruit voortvloeiende uitgangspunten hoe de gemeente uitvoering wenst te geven aan taalonderwijs. Daarmee is sprake van een fundamenteel verschil tussen de door de gemeente beoogde aanpak en de wijze waarop de opdracht in de inschrijvingen is uitgewerkt. De gemeente concludeert daarom dat geen van de ontvangen inschrijvingen een toereikende basis vormt voor opdrachtverlening. Om die reden heeft de gemeente besloten de aanbestedingsprocedure te beรซindigen zonder tot gunning van de opdracht over te gaan.
Toon meer
Bron: OJS 2026/S 170-609322 (2026-09-01)