Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud brandmeld-en inbraakinstallaties

Anculus B.V.

De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure รฉรฉn opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.

Deadline

Deadline 2026-10-13

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-19 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud brandmeld-en inbraakinstallaties
Referentienummer: 25.2026.BI01
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure รฉรฉn opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen ๐Ÿ“ฆ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 25.2026.BI01
Aanvullende producten/diensten: Inbraak- en brandalarminstallaties ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Omgeving Utrecht
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 09:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Anculus B.V.
Nationaal registratienummer: 17192856
Postadres: Anderlechtstraat 15
Postcode: 5628WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Meinie Staats
E-mail: aanbesteding@anculus.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 44235344 ๐Ÿ“ž
Groepsleider โœ…
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/327407 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โœ…
De opdracht wordt gegund door een aankoopcentrale โœ…
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459936&TID=200420397&B= ๐ŸŒ
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459936&TID=200420397&B= ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank midden Nederland
Nationaal registratienummer: 82940444
Postcode: 3511EX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Telefoon: 0402462357 ๐Ÿ“ž
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-578723 (2026-08-19)