Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud blusmiddelen en noodverlichting
Anculus B.V.
De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure รฉรฉn opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie?- โข Anculus B.V.
- โข Brandblusuitrusting โบ Brandblustoestellen
- โข Reparatie- en onderhoudsdiensten โบ Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
- โข Signalisatielichten โบ Noodverlichtingsuitrusting
- โข Noord-Brabant โบ Zuidoost-Noord-Brabant
- โข Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-19 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud blusmiddelen en noodverlichting
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht en omgeving
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Anculus B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Anderlechtstraat 15
Postcode: 5628WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Meinie Staats
E-mail: aanbesteding@anculus.nl ๐ง
Telefoon: +31 44235344 ๐
Groepsleider โ
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/327407 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โ
De opdracht wordt gegund door een aankoopcentrale โ
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459913&TID=200420375&B= ๐
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459913&TID=200420375&B= ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank midden Nederland
Nationaal registratienummer:
Postcode: 3511EX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: 0402462357 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-20Z ๐
Bron: OJS 2026/S 161-580957 (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud blusmiddelen en noodverlichting
Referentienummer:
25.2026.BN01
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure รฉรฉn opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
25.2026.BN01
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht en omgeving
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Anculus B.V.
Nationaal registratienummer:
17192856
Postadres: Anderlechtstraat 15
Postcode: 5628WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Meinie Staats
E-mail: aanbesteding@anculus.nl ๐ง
Telefoon: +31 44235344 ๐
Groepsleider โ
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/327407 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding โ
De opdracht wordt gegund door een aankoopcentrale โ
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459913&TID=200420375&B= ๐
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=459913&TID=200420375&B= ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank midden Nederland
Nationaal registratienummer:
82940444
Postcode: 3511EX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: 0402462357 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-20Z ๐
Bron: OJS 2026/S 161-580957 (2026-08-19)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)