Ontwerp en realisatie van twee 10kV inkoopstations in Westerhoven en Helmond

Provincie Noord-Brabant

De dienstverlening houdt het volgende in: het ontwerpen รฉn volledig realiseren van twee betreedbare MS-inkoopstations, inclusief aparte klantruimte en middenspanning-(MS) schakelaars op 2 locaties in zuidoost-Brabant ten behoeve van de toekomstige voeding van laadpleinen voor elektrische bussen. Twee inkoopstations.

Deadline

Deadline 2026-10-21

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ontwerp en realisatie van twee 10kV inkoopstations in Westerhoven en Helmond
Referentienummer: C2376702
Korte beschrijving:
De dienstverlening houdt het volgende in: het ontwerpen รฉn volledig realiseren van twee betreedbare MS-inkoopstations, inclusief aparte klantruimte en middenspanning-(MS) schakelaars op 2 locaties in zuidoost-Brabant ten behoeve van de toekomstige voeding van laadpleinen voor elektrische bussen. Twee inkoopstations.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Middenspanningsuitrusting ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Middenspanningsinstallaties ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zuidoost-Brabant
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering:
Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-11-27 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2027-07-01 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Aanpak van ontwerp en engineering
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Projectbeheersing en planning
Prijs โœ…
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 10:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 10:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer: 422043498
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Daan van Kessel
E-mail: aanbestedingen@brabant.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 736812812 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.tenderned.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438362 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438362 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606482 (2026-09-02)