Onderhoudspartij (B, E & W)
Stichting Resonans
Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud: • Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s • Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s • Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud) • Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
DeadlineDeadline 2026-11-06
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoudspartij (B, E & W)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Onderhoudspartij (B)
Geschatte waarde exclusief BTW: 8.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leiderdorp
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 5 jaar
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak en SLA voor het correctieve onderhoud
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak en SLA voor het preventieve en vervangend onderhoud
Advisering en betrokkenheid van Inschrijver over innovaties en duurzaamheid
Presentatie
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Onderhoudspartij (E & W)
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 115 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Resonans
Nationaal registratienummer:
Postadres: Elisabethhof 17
Postcode: 2353EW
Poststad: Leiderdorp
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ilse Leegwater
E-mail: info@resonansonderwijs.nl 📧
Telefoon: +31 715281010 📞
URL: http://www.resonansonderwijs.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437779 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437779 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596431 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoudspartij (B, E & W)
Referentienummer:
PRJ-2402008.01
Korte beschrijving:
Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud:
• Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s
• Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s
• Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud)
• Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig, elektra en werktuigbouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Onderhoudspartij (B)
Geschatte waarde exclusief BTW: 8.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig onderhoud:
• Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s
• Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s
• Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud)
• Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het bouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Toon meer
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 5 jaar
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen:
Deze Aanbesteding leidt tot een raamovereenkomst, welke ingaat op 01-01-2027 met een looptijd van 5 jaar en de mogelijkheid om 5x met 1 jaar te verlengen.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Stichting Resonans is voornemens om één of twee raamovereenkomst(en) aan te gaan met één of twee gespecialiseerde Opdrachtnemer(s) voor de inkoop van een onderhoudspartij B, E & W conform de eisen die in de aanbestedingsdocumenten zijn vermeld.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak en SLA voor het correctieve onderhoud
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak en SLA voor het preventieve en vervangend onderhoud
Advisering en betrokkenheid van Inschrijver over innovaties en duurzaamheid
Presentatie
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Onderhoudspartij (E & W)
Beschrijving van de aanbesteding:
Opdrachtnemer is namens de Aanbestedende dienst verantwoordelijk voor het uitvoeren van de volgende werkzaamheden met betrekking tot het elektra en werktuigbouwkundig onderhoud:
• Vervangend onderhoud volgens de MJOP’s
• Planmatig onderhoud (instandhouden) op basis van de MJOP’s
• Preventief onderhoud uit contractonderhoud (keuringen en onderhoud)
• Correctief onderhoud (meldingen en storingen) Het uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot het elektra en werktuigbouwkundig onderhoud voor acht (8) locaties.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 115 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Deze Aanbesteding leidt tot een raamovereenkomst, welke ingaat op 01-01-2027 met een looptijd van 5 jaar en de mogelijkheid om 5x met 1 jaar te verlengen. Van rechtswege eindigt de overeenkomst op 31-12-2031 zonder dat opzegging is vereist.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Resonans
Nationaal registratienummer:
283821456
Postadres: Elisabethhof 17
Postcode: 2353EW
Poststad: Leiderdorp
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ilse Leegwater
E-mail: info@resonansonderwijs.nl 📧
Telefoon: +31 715281010 📞
URL: http://www.resonansonderwijs.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437779 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437779 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Hierbij nodigen wij u uit voor de Openbare Europese aanbesteding voor de inkoop van een onderhoudspartij B, E & W voor de locaties van stichting Resonans.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596431 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten (12)
- Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting (10)
- Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines (8)
- Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen (15)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting (10)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuig-, spoorweg-, wegen- en scheepvaartuitrusting (12)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting (10)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen