Onderhoud W-installaties gemeentelijke panden - gemeente Oirschot
Gemeente Oirschot
Deze aanbesteding heeft betrekking op circa 170 installaties (12-tal vastgoed-objecten) waarvan de werktuigbouwkundige (klimaat)installaties moeten worden onderhouden. De gemeente Oirschot wil per 1 januari 2027 beschikken over een raamovereenkomst voor dit onderhoud. De scope van de raamovereenkomst omvat correctief onderhoud, preventief onderhoud (inclusief planmatig onder-houd, wettelijke keuringen SCIOS scope 1 t/m 7, emissiemetingen NOx, CO, planmatige SCIOS inspecties gasinstallaties, herstellen van schades en vervanging (delen) installaties op basis van het MJOP. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt vier (4) jaar, opgebouwd uit twee (2) initiële jaren met de optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. Tijdens de looptijd worden jaarlijks naar schatting 50 deelopdrachten verstrekt voor het onderhoud en verhelpen van storingen en klachten, alsmede circa 20 deelopdrachten voor de vervanging van (deel) installaties.
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie? Wat?- • Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen › Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
- • Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen › Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
- • Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen › Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud W-installaties gemeentelijke panden - gemeente Oirschot
Referentienummer:
dc0f8c8a-e9da-4afa-b593-f46d80858481
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 000 000 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
a119a80f-dd11-4d2e-81d2-5cf193115f7d
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Sint Jorisstraat 55
Postcode: 5688 AS
Stad: Oirschot
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Prijs ✅
Prijs (weging): 1
Kwaliteitscriterium (naam): Onderhoudsproces
Kwaliteitscriterium (weging): 275000.00
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 125000.00
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 08:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 08:15:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): nvt
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 08:15:00 📅
Plaats: nvt
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 22:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Oirschot
Nationaal registratienummer:
17285344
Postadres: Sint Jorisstraat 55
Postcode: 5688 AS
Poststad: Oirschot
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: F.M.H. van den Hout
E-mail: f.vandenhout@bizob.nl 📧
Telefoon: 06-2739 1860 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228809 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228809 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: ’s-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883621000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-03Z 📅
Bron: OJS 2026/S 170-608164 (2026-09-02)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)