Onderhoud verhardingen
Diamant-groep
Opdrachtgever wenst per perceel met รฉรฉn Opdrachtnemer een Raamovereenkomst voor Onderhoud verhardingen op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. zie bestek
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-13.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Diamant-groep
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud verhardingen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Bi-OS
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 1)
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Noord
Beschrijving van de aanbesteding:
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 2)
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg West
Beschrijving van de aanbesteding:
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 3)
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-02 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-02 09:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-02 09:10:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-11 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Diamant-groep
Nationaal registratienummer:
Postadres: Zevenheuvelenweg 14
Postcode: 5048AN
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl ๐ง
Telefoon: +31 620131493 ๐
URL: http://www.diamant-groep.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425045 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425045 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 094-339071 (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud verhardingen
Referentienummer:
DG26-215
Korte beschrijving:
Opdrachtgever wenst per perceel met รฉรฉn Opdrachtnemer een Raamovereenkomst voor Onderhoud verhardingen op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. zie bestek
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Bi-OS
Beschrijving van de aanbesteding:
De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op โฌ 350.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa โฌ 1.750.000, - exclusief btw en indexering.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Tilburg
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 1)
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg Noord
Beschrijving van de aanbesteding:
De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op โฌ 200.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa โฌ 1.000.000, - exclusief btw en indexering.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 2)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Onderhoud verhardingen Tilburg West
Beschrijving van de aanbesteding:
De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op โฌ 90.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa
โฌ 450.000, - exclusief btw en indexering.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan (perceel 3)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-02 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-02 09:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-02 09:10:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-11 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Diamant-groep
Nationaal registratienummer:
472072423
Postadres: Zevenheuvelenweg 14
Postcode: 5048AN
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl ๐ง
Telefoon: +31 620131493 ๐
URL: http://www.diamant-groep.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425045 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425045 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 094-339071 (2026-05-13)
Award Aankondiging (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3200000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 5550000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1750000.0 EUR ๐ฐ
1000000.0 EUR ๐ฐ
450000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-13 ๐
Titel: P1 Onderhoud verhardingen Tilburg Bi-OS
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1750000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Stratenmakersbedrijf Gebroeders Vos B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Einsteinstraat 4a
Postcode: 5051DR
Poststad: Goirle
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.gebrvos.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1750000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 800000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 450000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Bron: OJS 2026/S 167-597370 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3200000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 5550000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1750000.0 EUR ๐ฐ
1000000.0 EUR ๐ฐ
450000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-13 ๐
Titel: P1 Onderhoud verhardingen Tilburg Bi-OS
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1750000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Stratenmakersbedrijf Gebroeders Vos B.V.
Nationaal registratienummer:
18068241
Postadres: Einsteinstraat 4a
Postcode: 5051DR
Poststad: Goirle
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.gebrvos.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1750000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1000000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 800000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 450000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Bron: OJS 2026/S 167-597370 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten (13)
- Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting (12)
- Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines (8)
- Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen (17)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting (8)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuig-, spoorweg-, wegen- en scheepvaartuitrusting (13)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting (12)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen