Onderhoud natuur, terreinen en infrastructuur
Dunea N.V.
Deze Europese aanbesteding heeft betrekking op het planmatig en projectmatig onderhoud van natuur, terreinen en bijbehorende infrastructuur binnen de door Dunea beheerde gebieden. De opdracht omvat werkzaamheden in de duingebieden, natuurterreinen en productielocaties van Dunea, met als doel de instandhouding van natuurwaarden, recreatieve voorzieningen en een veilige leefomgeving te waarborgen. De werkzaamheden variëren van regulier onderhoud tot specialistische natuurbeheermaatregelen en projecten. Daarnaast omvat de opdracht onder meer bosbeheer, maaiwerkzaamheden, bestrijding van invasieve exoten, afrasteringen, recreatieve voorzieningen en terreinonderhoud op productielocaties. Dunea zoekt hiervoor professionele partners die beschikken over de benodigde kennis, capaciteit en expertise om deze werkzaamheden duurzaam en veilig uit te voeren. Met deze aanbesteding beoogt Dunea de continuïteit, kwaliteit en beheersbaarheid van het onderhoud voor de komende jaren te borgen en de afhankelijkheid van een beperkt aantal marktpartijen te verminderen. Duurzaamheid, samenwerking, veiligheid en kwaliteit vormen daarbij belangrijke uitgangspunten. De opdracht wordt in meerdere percelen aanbesteed, zodat gespecialiseerde marktpartijen kunnen inschrijven op het deel van de werkzaamheden dat het beste aansluit bij hun expertise. Inschrijvers worden uitgenodigd om aan te tonen hoe zij bijdragen aan een toekomstbestendig beheer van de natuur- en terreinwaarden binnen het werkgebied van Dunea.
DeadlineDeadline 2026-11-10
Wie? Wat?- • Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen › Wegwerkzaamheden › Wegenonderhoud
- • Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij › Tuinbouwdiensten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud natuur, terreinen en infrastructuur
Referentienummer:
d5a1ea00-76af-4a7b-b601-660921d884e5
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Tuinbouwdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 220 000 EUR 💰
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
9af0c8be-f1cb-4c84-b3bc-2bf068a26578
Titel: Natuur en Terreinen Gebied Noord
Geschatte waarde exclusief BTW: 6 000 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-03-01 📅
Einddatum: 2031-02-28 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
8f0a533d-948a-442c-8352-cf7cb69d0abe
Titel: Natuur en Terreinen Gebied Zuid
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
9ac2678f-9764-4370-9302-174f87aef13e
Titel: Wegen en Paden
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 200 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Wegenonderhoud 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-10 16:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 22:00:00 📅
Aanvullende informatie:
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie de aanbestedingsleidraad.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie de aanbestedingsleidraad.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Dunea N.V.
Nationaal registratienummer:
27122974
Postadres: Pln vd Verenigde Naties 11
Postcode: 2719EG
Poststad: Zoetermeer
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Ramon den Herder
E-mail: r.herderden@dunea.nl 📧
Telefoon: 0883474880 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2308 🌏
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227661 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227661 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Afdeling: Algemeen
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Delft en Westland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Algemeen
E-mail: informatiebalie.dhg@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883622200 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-den-haag 🌏
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z 📅
Bron: OJS 2026/S 168-602333 (2026-08-28)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)