Onderhoud mechanische riolering
Gemeente Zundert
De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud inclusief tweedelijnsstoring aan installaties, reinigingswerkzaamheden van de installaties en investeringen (onderhoud en/of vervangen) op de installaties van de gemeente Zundert. Zie beschrijvend document en werkbeschrijving.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-29.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Zundert
- โข Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen en metalen containers โบ Reparatie en onderhoud van pompen
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-29 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud mechanische riolering
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zundert
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-07-01 ๐
Einddatum: 2028-06-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan zes keer worden verlengd voor de duur van รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 10:31:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-01 10:31:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-12 10:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zundert
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 1
Postcode: 4881 CN
Poststad: Zundert
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ruud de Wit
E-mail: r.dewit@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 630646387 ๐
Fax: +31 765995666 ๐
URL: http://www.zundert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423252 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423252 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 084-298358 (2026-04-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud mechanische riolering
Referentienummer:
K011773
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud inclusief tweedelijnsstoring aan installaties, reinigingswerkzaamheden van de installaties en investeringen (onderhoud en/of vervangen) op de installaties van de gemeente Zundert. Zie beschrijvend document en werkbeschrijving.
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zundert
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-07-01 ๐
Einddatum: 2028-06-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan zes keer worden verlengd voor de duur van รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 30 juni 2028. De overeenkomst kan zes keer worden verlengd voor de duur van รฉรฉn (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.
Toon meer
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 10:31:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-01 10:31:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-12 10:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zundert
Nationaal registratienummer:
2657027
Postadres: Markt 1
Postcode: 4881 CN
Poststad: Zundert
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ruud de Wit
E-mail: r.dewit@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 630646387 ๐
Fax: +31 765995666 ๐
URL: http://www.zundert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423252 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423252 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 084-298358 (2026-04-29)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 474830.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Onderhoud mechanische riolering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 474830.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Bartels Montage B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Struikhei 8A
Postcode: 4714VB
Poststad: Sprundel
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 159-572479 (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 474830.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Onderhoud mechanische riolering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 474830.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Bartels Montage B.V.
Nationaal registratienummer:
65738357
Postadres: Struikhei 8A
Postcode: 4714VB
Poststad: Sprundel
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 159-572479 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)