Onderhoud en reparaties kunstgras en valondergronden

Gemeente Zaanstad

Met deze aanbesteding wil de gemeente Zaanstad een opdrachtnemer kiezen die het onderhoud en de reparaties van kunstgras speelvelden structureel, veilig en efficiënt uitvoert. De gemeente hecht groot belang aan een opdrachtnemer die: •grip heeft op de uitvoering •proactief handelt •hinder voor gebruikers en omgeving beperkt •actief stuurt op kwaliteit en duurzaamheid •de opdrachtgever ontzorgt De opdracht bestaat uit twee onderdelen. 1. Jaarlijks onderhoud Opdrachtnemer voert jaarlijks een onderhoudsbeurt uit aan het kunstgras binnen de gemeente Zaanstad. 2. Reparaties (jaarrond) Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het herstel van beschadigingen aan het kunstgras gedurende het hele jaar. Zie aanbestedingsdocumenten. De gemeente heeft ervoor gekozen om het jaarlijkse onderhoud van de kunstgrasvelden en trapvelden te clusteren met de reparaties die gedurende het jaar worden uitgevoerd. Zie aanbestedingsdocumenten.

Deadline

Deadline 2026-10-28

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en reparaties kunstgras en valondergronden
Referentienummer: 2026-438
Korte beschrijving:
Met deze aanbesteding wil de gemeente Zaanstad een opdrachtnemer kiezen die het onderhoud en de reparaties van kunstgras speelvelden structureel, veilig en efficiënt uitvoert. De gemeente hecht groot belang aan een opdrachtnemer die: •grip heeft op de uitvoering •proactief handelt •hinder voor gebruikers en omgeving beperkt •actief stuurt op kwaliteit en duurzaamheid •de opdrachtgever ontzorgt De opdracht bestaat uit twee onderdelen. 1. Jaarlijks onderhoud Opdrachtnemer voert jaarlijks een onderhoudsbeurt uit aan het kunstgras binnen de gemeente Zaanstad. 2. Reparaties (jaarrond) Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het herstel van beschadigingen aan het kunstgras gedurende het hele jaar. Zie aanbestedingsdocumenten. De gemeente heeft ervoor gekozen om het jaarlijkse onderhoud van de kunstgrasvelden en trapvelden te clusteren met de reparaties die gedurende het jaar worden uitgevoerd. Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Zaanstad
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zaanstreek 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-02-01 📅
Einddatum: 2031-01-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst kan eenzijdig voor 2 keer door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van 1 jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: n.v.t.
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G-2 Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G-3 Communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Met deze aanbesteding wil de gemeente Zaanstad een opdrachtnemer kiezen die het onderhoud en de reparaties van kunstgras speelvelden structureel, veilig en efficiënt uitvoert. De opdracht bestaat uit twee onderdelen. 1. Jaarlijks onderhoud Opdrachtnemer voert jaarlijks een onderhoudsbeurt uit aan het kunstgras binnen de gemeente Zaanstad. 2. Reparaties (jaarrond) De eisen die aan de uitvoering van de opdracht en aan de inschrijver worden gesteld, staan gedetailleerd omschreven in het Bestek (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-28 12:10:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-28 12:10:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zaanstad
Nationaal registratienummer: 49675616
Postadres: Stadhuisplein 100
Postcode: 1506MZ
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Wesley C.M. Sterk
E-mail: inkoop.contracten@zaanstad.nl 📧
Telefoon: +31 14075 📞
URL: http://www.zaanstad.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438299 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438299 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608819 (2026-09-02)