Onderhoud en Realisatie VRIโs 2026 โ 2032
Gemeente Emmen
De opdracht betreft de realisatie en onderhoud van verkeersregelinstallaties binnen de gemeenten Emmen en Coevorden. โฌ 1.350.000
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-20. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-03.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Emmen
- โข Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen โบ Verkeerslichten
- โข Installeren van signalisatie-uitrusting โบ Installeren van verkeersbewakingsuitrusting โบ Installeren van verkeerslichten
- โข Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten โบ Onderhoud van verkeerslichten
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidoost-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-03 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en Realisatie VRIโs 2026 โ 2032
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onderhoud van verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Emmen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-05 13:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Emmen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 7811 AP
Poststad: Emmen
Regio: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Joost Westerhof
E-mail: inkoop@emmen.nl ๐ง
Telefoon: +31 140591 ๐
URL: http://www.emmen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418784 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418784 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 067-234521 (2026-04-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en Realisatie VRIโs 2026 โ 2032
Korte beschrijving:
De opdracht betreft de realisatie en onderhoud van verkeersregelinstallaties binnen de gemeenten Emmen en Coevorden. โฌ 1.350.000
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhoud van verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Emmen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De optie betreft een eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van eenmaal twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De optie betreft een eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van eenmaal twee (2) jaar.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-20 13:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-05 13:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Emmen
Nationaal registratienummer:
31443820
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 7811 AP
Poststad: Emmen
Regio: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Joost Westerhof
E-mail: inkoop@emmen.nl ๐ง
Telefoon: +31 140591 ๐
URL: http://www.emmen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418784 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418784 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 067-234521 (2026-04-03)
Award Aankondiging (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1350000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-20 ๐
Titel: P1 Onderhoud en Realisatie VRIโs 2026 โ 2032
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: SWARCO Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Basicweg 16
Postcode: 3821 BR
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stijn Teijssen
URL: http://www.swarco.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 166-596001 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1350000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-20 ๐
Titel: P1 Onderhoud en Realisatie VRIโs 2026 โ 2032
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1350000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: SWARCO Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
31006154
Postadres: Basicweg 16
Postcode: 3821 BR
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stijn Teijssen
URL: http://www.swarco.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 166-596001 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐