Onderhoud en inspectie brandblusmiddelen
ROC van Amsterdam - Flevoland en Voortgezet Onderwijs van Amsterdam
ROCvA-F is verantwoordelijk voor de veiligheid van alle gebruikers van de gebouwen van het ROCvA-F. Voor het borgen van de veiligheid in de gebouwen zijn onder andere goed werkende blusmiddelen benodigd die voldoen aan wet- en regelgeving. De opdracht betreft het in stand houden (preventief en correctief onderhoud en inspectiewerkzaamheden) van de blusmiddelen. Daarbij hoort ook het leveren van de blusmiddelen inclusief toebehoren zoals omkasting en pictogrammen conform de inventarislijst. โฌ200.000
DeadlineDeadline 2026-10-21
Wie? Wat?- โข Reparatie en onderhoud van controleapparatuur โบ Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en inspectie brandblusmiddelen
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 200000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan 3 x met 1 jaar worden verlengd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ROC van Amsterdam - Flevoland en Voortgezet Onderwijs van Amsterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Fraijlemaborg 141
Postcode: 1102 CV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jolanda Benard
E-mail: aanbesteding@rocva.nl ๐ง
Telefoon: +31 205791000 ๐
URL: http://www.rocva.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438170 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438170 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608562 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en inspectie brandblusmiddelen
Korte beschrijving:
ROCvA-F is verantwoordelijk voor de veiligheid van alle gebruikers van de gebouwen van het ROCvA-F. Voor het borgen van de veiligheid in de gebouwen zijn onder andere goed werkende blusmiddelen benodigd die voldoen aan wet- en regelgeving. De opdracht betreft het in stand houden (preventief en correctief onderhoud en inspectiewerkzaamheden) van de blusmiddelen. Daarbij hoort ook het leveren van de blusmiddelen inclusief toebehoren zoals omkasting en pictogrammen conform de inventarislijst. โฌ200.000
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 200000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan 3 x met 1 jaar worden verlengd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ROC van Amsterdam - Flevoland en Voortgezet Onderwijs van Amsterdam
Nationaal registratienummer:
6225881
Postadres: Fraijlemaborg 141
Postcode: 1102 CV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jolanda Benard
E-mail: aanbesteding@rocva.nl ๐ง
Telefoon: +31 205791000 ๐
URL: http://www.rocva.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438170 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438170 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608562 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)