Onderhoud elektrische-installaties

Gemeente Den Haag

De opdracht omvat de dienstverlening met betrekking tot de elektrotechnische (E-)installaties binnen de ambtelijke huisvesting van de gemeente en een deel van het maatschappelijk vastgoed, waaronder de strategische kernvoorraad en specifieke overige panden. De dienstverlening heeft enerzijds betrekking op het beheer en onderhoud van de installaties. Anderzijds omvat de dienstverlening (toekomstige) projectmatige werkzaamheden, bestaande uit werken, leveringen en/of diensten die direct verband houden met (het onderhoud van) de E-installaties.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-09. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-10.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-10 Aankondiging van een opdracht
2026-08-18 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud elektrische-installaties
Referentienummer: fc8def2e-03b9-4cb7-a655-f6098b2fb355
Korte beschrijving:
De opdracht omvat de dienstverlening met betrekking tot de elektrotechnische (E-)installaties binnen de ambtelijke huisvesting van de gemeente en een deel van het maatschappelijk vastgoed, waaronder de strategische kernvoorraad en specifieke overige panden. De dienstverlening heeft enerzijds betrekking op het beheer en onderhoud van de installaties. Anderzijds omvat de dienstverlening (toekomstige) projectmatige werkzaamheden, bestaande uit werken, leveringen en/of diensten die direct verband houden met (het onderhoud van) de E-installaties.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 17 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: e0964c55-d176-4e9a-8f16-bd3134cf7b9f
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-09 08:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Den Haag
Nationaal registratienummer: 27370927
Postadres: Spui 70
Postcode: 2511BT
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Kim Nguyen
E-mail: kimnguyen@denhaag.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31648441693 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/ondernemen/zaken-doen-met-de-gemeente.htm ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/19684 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/204105 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/204105 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 221909103
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 703813131 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.rechtspraak.nl/Organisatie/Rechtbanken/Den-Haag/Contact ๐ŸŒ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 072-251401 (2026-04-10)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud Elektrotechnische-installaties
Geschatte waarde exclusief BTW: 17 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 25 500 000 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 25 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Sg 1
Kwaliteitscriterium (weging): 382500
Kwaliteitscriterium (naam): Sg 2
Kwaliteitscriterium (weging): 297500
Kwaliteitscriterium (naam): Sg 3
Kwaliteitscriterium (weging): 170000

Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: BSD/10137314
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-13 ๐Ÿ“…
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 25 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 25 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: T204105
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Heijmans Utiliteit B.V.
Nationaal registratienummer: 17143602
Postadres: Graafsebaan 65
Postcode: 5248JT
Poststad: Rosmalen
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Anne de Haan
E-mail: ahaan2@heijmans.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: 0655489283 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.heijmans.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-576426 (2026-08-18)