Onderhoud blusboten
Veiligheidsregio Gelderland-Zuid
Deze aanbesteding betreft de Europese openbare aanbesteding voor het onderhoud van de blusboten voor de veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) en Gelderland-Zuid (VRGZ). Opdracht omvat het onderhoud, keuringen/certificeringen en reparaties van drie (3) blusboten (VRZHZ: 1 en VRGZ: 2). De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting € 225.000,- excl. btw per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde. De te sluiten Raamovereenkomst moet worden gekwalificeerd als Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is 150% van de geraamde waarde. Aanbestedende dienst geeft geen omzetgaranties.
DeadlineDeadline 2026-10-07
Wie? Wat?- • Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting › Opknappen van schepen of boten
- • Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting › Reparatie en onderhoud van schepen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud blusboten
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van schepen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2032-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 13
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Voorspelbaarheid en beheersbaarheid van kwaliteit, planning, capaciteit en kosten
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Casus Inzetbaarheid bij calamiteiten
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K3. Casus Waterjets
Prijs ✅
Prijs (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-07 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Gelderland-Zuid
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prof. Bellefroidstraat 11
Postcode: 6525AG
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Hans van Hattem
E-mail: inkoop@vrgz.nl 📧
Telefoon: +31 884575000 📞
URL: http://www.vrgz.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437454 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437454 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-596357 (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud blusboten
Korte beschrijving:
Deze aanbesteding betreft de Europese openbare aanbesteding voor het onderhoud van de blusboten voor de veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) en Gelderland-Zuid (VRGZ).
Opdracht omvat het onderhoud, keuringen/certificeringen en reparaties van drie (3) blusboten (VRZHZ: 1 en VRGZ: 2). De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting € 225.000,- excl. btw per jaar.
Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde.
De te sluiten Raamovereenkomst moet worden gekwalificeerd als Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is 150% van de geraamde waarde.
Aanbestedende dienst geeft geen omzetgaranties.
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van schepen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1350000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De Opdracht omvat het onderhoud, keuringen/certificeringen en reparaties van drie (3) blusboten (VRZHZ: 1 en VRGZ: 2). De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting € 225.000,- excl. btw per jaar.
Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde.
De te sluiten Raamovereenkomst moet worden gekwalificeerd als Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet. De maximale waarde van deze Raamovereenkomst is 150% van de geraamde waarde.
Aanbestedende dienst geeft geen omzetgaranties.
Toon meer
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2032-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 13
Overige informatie over verlengingen: 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De eerste periode van deze Raamovereenkomst loopt van 1 januari 2027 t/m 31 december 2032. Vervolgens kan de Raamovereenkomst telkens voor de duur van 1 jaar worden verlengd tot uiterlijk 31 december 2045.
Na de jaarlijkse werfbeurt worden de werkzaamheden geëvalueerd. Het resultaat van deze evaluatie is medebepalend voor het al dan niet gebruik maken van de verlengingsmogelijkheid.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Voorspelbaarheid en beheersbaarheid van kwaliteit, planning, capaciteit en kosten
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Casus Inzetbaarheid bij calamiteiten
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K3. Casus Waterjets
Prijs ✅
Prijs (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-07 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Gelderland-Zuid
Nationaal registratienummer:
151930849
Postadres: Prof. Bellefroidstraat 11
Postcode: 6525AG
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Hans van Hattem
E-mail: inkoop@vrgz.nl 📧
Telefoon: +31 884575000 📞
URL: http://www.vrgz.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437454 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437454 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-596357 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)