Ondergrondse en bovengrondse Afvalcontainers
Gemeente Utrecht
De gemeente is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van onder- en bovengrondse afvalcontainers inclusief plaatsing en beheer. Onder dit beheer valt reparatie, onderhoud, reinigen en keuren van ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers inclusief het up-to-date houden van de administratie. De gemeente heeft in totaal circa 4.400 containers in haar areaal. 1. De levering en plaatsing (inclusief de eventuele opslag) van ondergrondse containers, bestaande uit: a. ca. 1.000 afvalcontainers ter vervanging; b. ca. 100 afvalcontainers ten behoeve van autonome groei. 2. Het onderhouden, repareren, reinigen en keuren van het gehele areaal aan ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers incl. het up-to-date houden van de administratie.
DeadlineDeadline 2026-10-01
Wie? Wat?- • Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu › Diensten op het gebied van vuilnis en afval
- • Reparatie- en onderhoudsdiensten › Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
- • Stadsmeubilair › Afval- en vuilcontainers en bakken
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ondergrondse en bovengrondse Afvalcontainers
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 1: Plan van aanpak dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 2: Schoon en emissieloos bouwen
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 3: CO2-prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs ✅
Prijs (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Afval- en vuilcontainers en bakken 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-01 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-01 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-01 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-03 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
71663234
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kees Koopmans
E-mail: inkoop@utrecht.nl 📧
Telefoon: +31 302860000 📞
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436891 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436891 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 162-581797 (2026-08-20)