Nieuwbouw werkplaats en kantoorhuisvesting Olivijnstraat Alkmaar
N.V. HVC
In 2022 heeft HVC de inzamelactiviteiten van Stadswerk072 overgenomen. Als onderdeel van deze overname is tevens de werkplaats aan de Herculesstraat overgenomen. Deze locatie is echter niet beschikbaar als structurele huisvestingsoplossing voor HVC. Om te voorzien in een toekomstbestendige huisvesting is in 2023 een bouwkavel aangekocht aan de Olivijnstraat te Alkmaar. Op basis van nader onderzoek is besloten om de BU Inzameling, inclusief werkplaatsfunctie, gezamenlijk te huisvesten met de BU Logistiek in รฉรฉn nieuw te realiseren bedrijfsgebouw op deze locatie. Met de ontwikkeling van deze nieuwbouw worden alle medewerkers van Logistiek en Inzameling Alkmaar, inclusief het bijbehorende materieel en wagenpark, op รฉรฉn centrale locatie ondergebracht.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-14.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข N.V. HVC
- โข Bouwen van opslagplaatsen en fabrieken โบ Bouwen van industriegebouwen โบ Bouwen van werkplaatsen
- โข Extra-Regio NUTS 2 โบ Extra-Regio NUTS 3
- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-14 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Nieuwbouw werkplaats en kantoorhuisvesting Olivijnstraat Alkmaar
Referentienummer:
3ec12199-0978-4c90-94a0-9f407b95f66c
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
171d69d6-58c4-4cf6-a553-12df67c5ddaa
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐
Einddatum: 2027-12-01 ๐
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: N.v. hvc
Nationaal registratienummer:
37061260
Postadres: Jadestraat 1
Postcode: 1812 RD
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Edwin Bergman
E-mail: e.bergman@hvcgroep.nl ๐ง
Telefoon: +31622244064 ๐
URL: https://www.hvcgroep.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/46649 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/204984 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/204984 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Haarlem
Nationaal registratienummer:
82941742
Postadres: Jadestraat 1
Postcode: 1812 RD
Poststad: Haarlem
Regio: Extra-Regio NUTS 3 ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Edwin Bergman
E-mail: e.bergman@hvcgroep.nl ๐ง
Telefoon: 0031622244064 ๐
URL: https://www.hvcgroep.nl ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsleidraad.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 074-261706 (2026-04-14)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 7 966 582 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 7966582
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
T204984
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-25 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 7 966 582 EUR ๐ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving:
T204984
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aannemingsbedrijf De Jong Ursem B.V.
Nationaal registratienummer:
36035317
Postadres: Nijverheidsterrein 1
Postcode: 1645VX
Poststad: Ursem
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jรถrn Gorter
E-mail: j.gorter@dejongursem.nl ๐ง
Telefoon: +31646112461 ๐
URL: https://www.dejongursem.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 166-594767 (2026-08-27)
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)