Motoriek- en beweegroute Stelleplas
Gemeente Borsele
Realiseren van een motoriek- en beweegroute rondom de Stelleplas. Bestaat uit minimaal 18 tot maximaal 22 locaties
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie?- โข Gemeente Borsele
- โข Bouwuitrusting โบ Uitrusting voor parken en speelplaatsen
- โข Draaimolens, schommels, schiettenten en andere kermisattracties โบ Speeltuinuitrusting
- โข Zeeland โบ Overig Zeeland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Motoriek- en beweegroute Stelleplas
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Uitrusting voor parken en speelplaatsen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 317000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Speeltuinuitrusting ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Borsele
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-11-27 ๐
Einddatum: 2027-04-23 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Inrichtingsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Duurzaamheid en circulariteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Borsele
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stenevate 10
Postcode: 4451KB
Poststad: Heinkenszand
Regio: Overig Zeeland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nathalie de Raaff
E-mail: n.deraaff@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 652333129 ๐
URL: http://www.borsele.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.borsele.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438478 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438478 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
NvI.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610703 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Motoriek- en beweegroute Stelleplas
Referentienummer:
K011871
Korte beschrijving:
Realiseren van een motoriek- en beweegroute rondom de Stelleplas. Bestaat uit minimaal 18 tot maximaal 22 locaties
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Uitrusting voor parken en speelplaatsen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 317000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Speeltuinuitrusting ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Borsele
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-11-27 ๐
Einddatum: 2027-04-23 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K1. Inrichtingsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K2. Duurzaamheid en circulariteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Borsele
Nationaal registratienummer:
102084239
Postadres: Stenevate 10
Postcode: 4451KB
Poststad: Heinkenszand
Regio: Overig Zeeland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nathalie de Raaff
E-mail: n.deraaff@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 652333129 ๐
URL: http://www.borsele.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.borsele.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438478 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438478 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
NvI.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610703 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐