Monitoren/defibrillatoren
Veiligheidsregio Kennemerland
De Opdracht omvat initieel de levering van 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Initieel 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Maximaal 18.
DeadlineDeadline 2026-11-25
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Monitoren/defibrillatoren
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Medische apparatuur ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hartbewakingssysteem ๐ฆ
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: -
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Haarlem
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Onderhoud en service
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Gebruikerstest
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Connectiviteitstest
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Losse vragen
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-25 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-25 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-25 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Kennemerland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Zijlweg 200
Postcode: 2015CK
Poststad: Haarlem
Regio: Agglomeratie Haarlem ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eline Blaazer
E-mail: inkoop@vrk.nl ๐ง
Telefoon: +31 235159500 ๐
URL: http://www.vrk.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.vrk.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438411 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438411 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611597 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Monitoren/defibrillatoren
Referentienummer:
2026_01
Korte beschrijving:
De Opdracht omvat initieel de levering van 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Initieel 12 Monitoren/defibrillatoren inclusief alle producten en diensten die noodzakelijk zijn voor een correcte en veilige inzet binnen de ambulancezorg van de VRK. Maximaal 18.
Toon meer
Producten/diensten: Medische apparatuur ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hartbewakingssysteem ๐ฆ
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: -
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Haarlem
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Deze Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar. De VRK heeft de mogelijkheid om de Raamovereenkomst drie (3) keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van twee (2) jaar. De maximale looptijd komt daarmee uit op 8 jaar.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties:
๏ SpCO meter
๏ Arterielijn module (IBP)
๏ Oorsaturatiemeter
๏ Testmodule om defecte kabels te testen
๏ REALTi premiumscherm-licentie
En wat verder aangeboden wordt in het prijzenblad.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Onderhoud en service
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Gebruikerstest
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Connectiviteitstest
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Losse vragen
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-25 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-25 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Opdrachtgever kiest voor een maximale looptijd van acht (8) jaar voor de aanschaf van Monitoren/defibrillatoren onder de Raamovereenkomst omdat:
๏ De technische levensduur van het apparaat minimaal 8 jaar is, waarbij de doelstelling is te standaardiseren, de logistieke ketens te ontlasten en de inzetbaarheid te vergroten. Standaardisatie en uitwisselbaarheid komt niet alleen terug in de ge- en verbruiksartikelen, accuโs en opladers, maar ook bij accessoires bijvoorbeeld in de vorm van houders die in voertuigen geplaatst gaan worden;
๏ De investeringskosten en inspanningen om nieuwe Monitoren/defibrillatoren in gebruik te nemen significant zijn, onder andere ook door implementatie, inbouw, opleidingen en instructie.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-25 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Kennemerland
Nationaal registratienummer:
6236577
Postadres: Zijlweg 200
Postcode: 2015CK
Poststad: Haarlem
Regio: Agglomeratie Haarlem ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eline Blaazer
E-mail: inkoop@vrk.nl ๐ง
Telefoon: +31 235159500 ๐
URL: http://www.vrk.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.vrk.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438411 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438411 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611597 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)
- Medische apparatuur (>20)
- Anesthesie en recovery (1)
- Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie (2)
- Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik (1)
- Diverse medische instrumenten en producten (10)
- Functionele ondersteuning (5)
- Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik
- Medische verbruiksartikelen (8)
- Operatietechniek
- Opnamesystemen en onderzoekinstrumenten (3)