Meten en Weten BGT 2026 (gezamenlijke aanbesteding)

Gemeente Moerdijk

Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Altena, Goirle, Hilvarenbeek, Loon Op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Rucphen, Steenbergen, Sluis en Zundert, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het meten, registreren en muteren van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (hierna BGT), Basisregistratie Adressen en Gebouwen (hierna: BAG) en Waardering Onroerende Zaken (hierna: WOZ) aan te besteden. 10 gemeenten

Deadline

Deadline 2026-10-12

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Meten en Weten BGT 2026 (gezamenlijke aanbesteding)
Referentienummer: K012192
Korte beschrijving:
Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Altena, Goirle, Hilvarenbeek, Loon Op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Rucphen, Steenbergen, Sluis en Zundert, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het meten, registreren en muteren van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (hierna BGT), Basisregistratie Adressen en Gebouwen (hierna: BAG) en Waardering Onroerende Zaken (hierna: WOZ) aan te besteden. 10 gemeenten
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Digitale kartering 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Mutatiesignalering en -detectie
Beschrijving van de aanbesteding:
Er dient per deelnemende gemeente een mutatiesignalering gemaakt te worden op basis van de actuele fotovlucht (Ortho- en Stereobeelden) door deze te vergelijken met de actuele BAG, BGT, WOZ en eventueel andere aan te leveren registraties. 9 gemeenten
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2028. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.
Toon meer
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
Zie paragraaf 2.2.1 in de aanbestedingsleidraad voor de optie: Integrale BGT-BAG-WOZ mutatiedetectie
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriteria perceel 1
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Mutatie inwinning en kartering
Beschrijving van de aanbesteding:
Er dient op basis van een mutatiesignalering en/of op basis van de meldingen uit het landelijk Mutatiemeldingensysteem (MMS) en/of een mutatiemeldsysteem van opdrachtnemer een mutatiebestand gemaakt te worden met daarin alle gemuteerde, nieuwe en vervallen objecten uit de BGT. Hierbij moet rekening worden gehouden met de objecten die een relatie hebben met de BAG en WOZ en eventueel andere aangeleverde registraties zoals bovenbouw objecten en schuurtjes en dergelijke. Het betreft alleen het inwinnen en karteren van mutaties van objecten die geactualiseerd moeten worden en dus geen kaartverbeteringsacties. 8 gemeenten
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriteria perceel 2
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Moerdijk
Nationaal registratienummer: 541872553
Postadres: Pastoor van Kessellaan 15
Postcode: 4761 BJ
Poststad: Zevenbergen
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Annet Kennes
E-mail: inkoop@moerdijk.nl 📧
Telefoon: +31 140168 📞
URL: http://www.moerdijk.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437967 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437967 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601699 (2026-08-31)