Medewerkersonderzoek
Ons Middelbaar Onderwijs
De aanbestedende dienst, Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO), is op zoek naar een professionele, deskundige en toekomstbestendige opdrachtnemer voor het uitvoeren van het medewerkersonderzoek voor de komende jaren. Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt OMO een partner te selecteren die het medewerkersonderzoek op een kwalitatief hoogwaardige en duurzame wijze kan uitvoeren en daarmee bijdraagt aan het realiseren van de strategische doelstellingen van de vereniging. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting tussen de โฌ 339.000,- en โฌ420.000,- inclusief BTW. Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 1.6.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-02.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Effectory B.V.
- โข Onderzoek en experimentele ontwikkeling โบ Uitvoeren van onderzoek
- โข Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen โบ Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
- โข Uitvoeren van studies โบ Diensten voor het uitvoeren van enquรชtes
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Medewerkersonderzoek
Referentienummer:
6745
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Uitvoeren van onderzoek ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐
Einddatum: 2028-09-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): (Sub) Gunningscriterium 1: Bijdrage aan uitgangspunten van OMO
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): (Sub) gunningscriterium 2: Implementatieplan / Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): (Sub) gunningscriterium 3: Rapportages en dashboards (demonstratie/presentatie)
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-06 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-06 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-06 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-01 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ons Middelbaar Onderwijs
Nationaal registratienummer:
432084726
Postadres: Spoorlaan 171
Postcode: 5038CB
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Pim van den Berg
E-mail: inkoop@omo.nl ๐ง
Telefoon: +31 135955500 ๐
Fax: +31 135955599 ๐
URL: http://www.omo.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414144 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414144 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 043-147352 (2026-03-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 415584.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-27 ๐
Titel: P1 Medewerkersonderzoek
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 415584.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Effectory B.V.
Nationaal registratienummer:
72541644
Postadres: Rokin 16
Postcode: 1012 KR
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 166-595604 (2026-08-27)