Managed Services en Consultancy voor de Microsoft 365 Omgeving
Luchtverkeersleiding Nederland
Deze aanbesteding heeft als doel één geschikte dienstverlener te selecteren die Luchtverkeersleiding Nederland (LVNL) zelfstandig langdurig kan ondersteunen bij het beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van de Microsoft 365 Omgeving, inclusief maatwerkapplicaties en samenwerkingsomgevingen, waarbij de nadruk ligt op het waarborgen van continuïteit, kwaliteit en innovatie. De geselecteerde dienstverlener levert hiervoor specialistische ondersteuningsdiensten zoals managed services (proactief, preventief en correctief beheer), kennisdeling en doorontwikkeling, en werkt nauw samen met het interne applicatiebeheerteam om de Microsoft 365 Omgeving toekomstbestendig, efficiënt en optimaal afgestemd op de organisatiebehoeften te houden. De geschatte opdrachtwaarde is €3.000.000 voor Dienst 1 en Dienst 2. Echter heeft LVNL geen afnameverplichting t.a.v. Dienst 2 - Consultancy (doorontwikkeling).
DeadlineDeadline 2026-10-23
Wie? Wat? Waar?- • Agglomeratie Haarlem
- • Groot-Amsterdam
- • Noord-Holland › Alkmaar en omgeving
- • Noord-Holland › Het Gooi en Vechtstreek
- • Noord-Holland › IJmond
- • Noord-Holland › Kop van Noord-Holland
- • Noord-Holland › Zaanstreek
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Managed Services en Consultancy voor de Microsoft 365 Omgeving
Referentienummer:
TN601538
Korte beschrijving:
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 3000000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiphol-Oost
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering:
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Maximaal 4 keer verlengen met 2 jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Zie offerteleidraad.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1 – Plan van aanpak voor de (re)transitie
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): K2 – Omschrijving van de dienstverlening m.b.t. managed services inclusief kennisdeling en concept SLA
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K3 – Plan van aanpak voor doorontwikkeling
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-23 13:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-23 13:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Luchtverkeersleiding Nederland
Nationaal registratienummer:
351981909
Postadres: Stationsplein-ZW 1001
Postcode: 1117CV
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Vincent van Roemburg
E-mail: v.a.vanroemburg@lvnl.nl 📧
Telefoon: +31 204062000 📞
URL: http://www.lvnl.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438222 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438222 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607377 (2026-09-01)
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (4)
- Internetdiensten (4)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)