Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. het vrijmaken van vuil voordat er gemaaid wordt. b. Tweemaal per jaar (in juni en in sept/okt) maaien van de beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad. c. Het gemaaide riet verzamelen en deponeren op door de gemeente aangewezen stortplekken. Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de volledige omvang van de opdracht verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02
Deadline
De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-31.
De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-25.
Aankondiging van een opdracht (2026-06-25) Object Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Maaionderhoud watergangen Zaanstad (Bestek ZN-2026-02)
Referentienummer: 2026-434
Korte beschrijving:
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. het vrijmaken van vuil voordat er gemaaid wordt.
b. Tweemaal per jaar (in juni en in sept/okt) maaien van de beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad.
c. Het gemaaide riet verzamelen en deponeren op door de gemeente aangewezen stortplekken.
Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de volledige omvang van de opdracht verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. het vrijmaken van vuil voordat er gemaaid wordt.
b. Tweemaal per jaar (in juni en in sept/okt) maaien van de beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad.
c. Het gemaaide riet verzamelen en deponeren op door de gemeente aangewezen stortplekken.
Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de volledige omvang van de opdracht verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden📦 Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Titel: Maaionderhoud watergangen Zaanstad
Beschrijving van de aanbesteding:
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. het vrijmaken van vuil voordat er gemaaid wordt.
b. Tweemaal per jaar (in juni en in sept/okt) maaien van de beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad.
c. Het gemaaide riet verzamelen en deponeren op door de gemeente aangewezen stortplekken.
Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de volledige omvang van de opdracht verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02.
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Voorbereidende werkzaamheden o.a. het vrijmaken van vuil voordat er gemaaid wordt.
b. Tweemaal per jaar (in juni en in sept/okt) maaien van de beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad.
c. Het gemaaide riet verzamelen en deponeren op door de gemeente aangewezen stortplekken.
Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de volledige omvang van de opdracht verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Zaanstad
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zaanstreek
🏙️ Duur
Startdatum: 2026-09-29 📅
Einddatum: 2030-09-28 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst kan eenzijdig door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor twee keer één jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst die wordt aangegaan voor de uitvoering van de opdracht geldt voor de duur van twee jaar. De overeenkomst kan eenzijdig door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor twee keer één jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Procedure Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer. Voor de volledige opdrachtomschrijving, inclusief alle daarvoor gestelde eisen, verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02, (Bijlage 1, hierna: bestek).
Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor het maaien van beplanting (riet) langs de binnenwateren van Zaanstad tussen de gemeente Zaanstad, hierna ook aangeduid als aanbestedende dienst, en één opdrachtnemer. Voor de volledige opdrachtomschrijving, inclusief alle daarvoor gestelde eisen, verwijzen wij u naar het RAW bestek ZN-2026-02, (Bijlage 1, hierna: bestek).
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 12:10:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-31 12:10:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-10 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
De eisen die aan de uitvoering van de opdracht en aan de inschrijver worden gesteld, staan gedetailleerd omschreven in het Bestek (Bijlage 1). Om in aanmerking te komen voor gunning moet u aan die eisen voldoen. Is dat niet het geval, dan wordt uw inschrijving terzijde gelegd en niet verder beoordeeld. Zie aanbestedingsdocumenten.
De eisen die aan de uitvoering van de opdracht en aan de inschrijver worden gesteld, staan gedetailleerd omschreven in het Bestek (Bijlage 1). Om in aanmerking te komen voor gunning moet u aan die eisen voldoen. Is dat niet het geval, dan wordt uw inschrijving terzijde gelegd en niet verder beoordeeld. Zie aanbestedingsdocumenten.