Maaien extensief gras
Diamant-groep
Opdrachtgever wenst met maximaal zes geselecteerde Raamcontractanten een Raamovereenkomst op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Overeenkomst voldoen aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. Bij de Nadere opdrachten, waarvan de werkzaamheden per 1 januari 2028 aanvangen, maken onderstaande deelgebieden onderdeel uit van deze Nadere opdrachten: 1. Tilburg BioS 2. Tilburg West 3. Tilburg Noord Opdrachtgever verwacht dat de deelgebieden Hilvarenbeek en Goirle ook onderdeel gaan zijn van de uit te zetten Nadere opdrachten.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-11. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Integral Green Solutions B.V.
- โข J. van Esch B.V.
- โข P. Pijnenburg & Zn B.V.
- โข Ploegmakers Cultuurtechniek b.v.
- โข Vebego Groen B.V.
- โข Diamant-groep
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-12 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Maaien extensief gras
Referentienummer:
DG26-206
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Maaien intensief gras
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 60 maanden
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-11 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-11 09:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-11 09:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-21 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Diamant-groep
Nationaal registratienummer:
472072423
Postadres: Zevenheuvelenweg 14
Postcode: 5048AN
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl ๐ง
Telefoon: +31 620131493 ๐
URL: http://www.diamant-groep.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422586 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422586 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 080-282513 (2026-04-23)
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424848 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424848 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c00da6cb-e8bb-4dca-ae49-cdee17a83c8e-01
Bron: OJS 2026/S 093-333340 (2026-05-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1900000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1900000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-17 ๐
Titel: P1 Maaien extensief gras
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: J. van Esch B.V.
Nationaal registratienummer:
16038159
Postadres: Achterstraat 29
Postcode: 5266AR
Poststad: Cromvoirt
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.jvesch.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Naam: Vebego Groen B.V.
Nationaal registratienummer:
17264139
Postadres: Galgeneind 12
Postcode: 5176NN
Poststad: De moer
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
URL: http://www.vebego.nl/groen ๐
Naam: P. Pijnenburg & Zn B.V.
Nationaal registratienummer:
18011086
Postadres: Rielseweg 828
Postcode: 5032SC
Poststad: Tilburg
Omvang van de ondernemer: Klein
Naam: Integral Green Solutions B.V.
Nationaal registratienummer:
76652491
Postadres: Orionstraat 22
82
Postcode: 5015BR
Poststad: Tilburg
Contactpunt: Joris van Lokven
URL: http://www.bgsgroen.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Naam: Ploegmakers Cultuurtechniek B.V.
Nationaal registratienummer:
16042093
Postadres: Eisenhowerweg 7
Postcode: 5466AB
Poststad: Veghel
URL: http://www.ploegmakers.nu ๐
Bron: OJS 2026/S 162-583704 (2026-08-21)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)