Locatiemanagement en begeleiding Oekraïense ontheemden

Gemeente Haarlemmermeer

De Opdrachtnemer is volledig verantwoordelijk voor het locatiemanagement en de begeleiding, waarbij het gewenste resultaat voor ogen wordt gehouden en regie wordt genomen in opdracht van en afstemming met de gemeentelijke organisatie. De door Opdrachtnemer ingezette medewerkers werken goed en graag samen, signaleren tijdig en kennen de verschillende belangen en kunnen hiernaar communiceren en handelen. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor begeleiding per week: 264 uur. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor locatiemanagement per week: 78 uur.

Deadline

Deadline 2026-10-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-23 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Locatiemanagement en begeleiding Oekraïense ontheemden
Referentienummer: 2026-549
Korte beschrijving:
De Opdrachtnemer is volledig verantwoordelijk voor het locatiemanagement en de begeleiding, waarbij het gewenste resultaat voor ogen wordt gehouden en regie wordt genomen in opdracht van en afstemming met de gemeentelijke organisatie. De door Opdrachtnemer ingezette medewerkers werken goed en graag samen, signaleren tijdig en kennen de verschillende belangen en kunnen hiernaar communiceren en handelen. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor begeleiding per week: 264 uur. Bij de aanvang van de overeenkomst bedraagt de inzet voor locatiemanagement per week: 78 uur.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Haarlemmermeer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-04-01 📅
Einddatum: 2028-03-04 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 12 maanden
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1 Professioneel handelen bij complexe casuïstiek
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Activering, integratie, (arbeids)participatie en versterken van zelfredzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G3 Oekraïense taalvaardigheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Haarlemmermeer
Nationaal registratienummer: 381942865
Postadres: Taurusavenue 100
Postcode: 2132 LS
Poststad: Hoofddorp
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marlies Peeters
E-mail: aanbesteden@haarlemmermeer.nl 📧
Telefoon: +31 9001852 📞
URL: http://www.haarlemmermeer.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437016 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437016 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584316 (2026-08-23)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕