Levering voedingsmiddelen en dranken

Waterschap Hunze en Aa's

Levering voedingsmiddelen en dranken voor de personeelskantine van het Waterschap Hunze en Aa's. 90.000

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-05. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-09.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-09 Aankondiging van een opdracht
2026-08-13 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering voedingsmiddelen en dranken
Korte beschrijving:
Levering voedingsmiddelen en dranken voor de personeelskantine van het Waterschap Hunze en Aa's. 90.000
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Veendam
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee maal met twee jaar verlengen
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: 2 maal twee jaar verlengen
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): GC1 - Webwinkel
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): GC2 - Implementatie
Prijs โœ…
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-05 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-05 12:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-05 12:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-15 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Hunze en Aa's
Nationaal registratienummer: 432129932
Postadres: Aquapark 5
Postcode: 9641PJ
Poststad: Veendam
Regio: Oost-Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Kim Noordhuis
E-mail: inkoop@hunzeenaas.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 598693800 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.hunzeenaas.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419355 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419355 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 070-246557 (2026-04-09)
Award Aankondiging (2026-08-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 90000.0 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 800000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 90000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-13 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Levering voedingsmiddelen en dranken
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 800000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 90000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Admidex B.V. h.o.d.n. HANOS Nederland B.V.
Nationaal registratienummer: 09066018
Postadres: Laan van de Leeuw 4
Postcode: 7324 BD
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Daniel ter Stege
URL: http://www.hanos.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 156-566035 (2026-08-13)