Levering Verkeersborden en Bewegwijzering
Gemeente Coevorden
De huidige overeenkomst van de gemeente Coevorden voor het leveren van verkeersborden, straatnaamborden en bewegwijzering is bijna uitgenut. Om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen, wordt met ingang van 1 januari 2027 een nieuwe overeenkomst afgesloten. De opdracht ziet op het leveren van verkeerskundige bebording en aanverwante producten, inclusief eventuele ondersteunende voorzieningen. De opdrachtnemer voorziet in een passend assortiment waarmee de gemeente haar taken op het gebied van verkeersveiligheid, informatievoorziening en openbare ruimte kan uitvoeren. De opdracht omvat in ieder geval de levering van de volgende onderdelen: • Verkeersborden (conform relevante wet- en regelgeving, waaronder RVV); • Onderborden; • Straatnaamborden; • (Recreatieve) objectbewegwijzering; • Draagconstructies voor bebording, zoals palen, bevestigingsmiddelen en portaalopstellingen; • Overige aanverwante producten die benodigd zijn voor het plaatsen en onderhouden van bebording. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 400.000
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat?- • Stadsmeubilair › Signaleringsborden
- • Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden › Straatnaamborden
- • Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden › Verkeersborden
- • Drenthe › Noord-Drenthe
- • Drenthe › Zuidoost-Drenthe
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering Verkeersborden en Bewegwijzering
Referentienummer:
38301-2026
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verkeersborden 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Coevorden
Nationaal registratienummer:
39686866
Postadres: Kasteel 1
Postcode: 7741 GC
Poststad: Coevorden
Regio: Zuidoost-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Wilco van Binsbergen
E-mail: inkoop@coevorden.nl 📧
Telefoon: +31 628743185 📞
URL: http://www.coevorden.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437614 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437614 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594835 (2026-08-27)