Levering Veegborstels

Gemeente Den Haag

De aanbesteding heeft betrekking op het leveren van verschillende typen veeg- en onkruidborstels voor het volledige machinepark van HSO. Doel is het afsluiten van een raamovereenkomst waarmee continuïteit in levering, compatibiliteit met alle voertuigen en efficiënt voorraadbeheer wordt geborgd. De opdracht omvat het leveren van borstels, het terugnemen en recyclen van gebruikte borstels, het naleven van logistieke afspraken en het aanhouden van een minimale voorraad. Totaal aantal voertuigen, met borstel, op dit moment: 40 Voor deze machines zijn verschillende typen borstels nodig, waaronder: reguliere veegborstels, onkruidborstels, speciale kunststof borstels voor de boulevard (zandbelasting).

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-07. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-24.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-24 Aankondiging van een opdracht
2026-08-21 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering Veegborstels
Referentienummer: 54e8c9ea-a3b0-466e-b493-0bb98b11a0d8
Korte beschrijving:
De aanbesteding heeft betrekking op het leveren van verschillende typen veeg- en onkruidborstels voor het volledige machinepark van HSO. Doel is het afsluiten van een raamovereenkomst waarmee continuïteit in levering, compatibiliteit met alle voertuigen en efficiënt voorraadbeheer wordt geborgd. De opdracht omvat het leveren van borstels, het terugnemen en recyclen van gebruikte borstels, het naleven van logistieke afspraken en het aanhouden van een minimale voorraad. Totaal aantal voertuigen, met borstel, op dit moment: 40   Voor deze machines zijn verschillende typen borstels nodig, waaronder: reguliere veegborstels, onkruidborstels, speciale kunststof borstels voor de boulevard (zandbelasting).
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Bezems en borstels en andere diverse artikelen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode: 612a75d6-7227-42c5-8e38-9713cc9d2b63
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-07 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Den Haag
Nationaal registratienummer: 27370927
Postadres: Spui 70
Postcode: 2511BT
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Naomi Immers
E-mail: naomi.immers@denhaag.nl 📧
Telefoon: +31 629656812 📞
URL: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/ondernemen/zaken-doen-met-de-gemeente.htm 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/19684 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/209928 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/209928 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 221909103
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 703813131 📞
URL: http://www.rechtspraak.nl/Organisatie/Rechtbanken/Den-Haag/Contact 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen na verzenden voorgenomen gunning, zie ook Inschrijvingsleidraad.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 081-284613 (2026-04-24)
Award Aankondiging (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 400 000 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 400 000 EUR 💰
Gunningscriteria
Prijs

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: 26.048
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-20 📅
Titel: Raamovereenkomst levering Veegborstels
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 400 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 400 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 400 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: T209928
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Koti Industrieel en Technisch Borstelwerk B.V.
Nationaal registratienummer: 13021456
Postadres: Celsiusstraat 18
Postcode: 6003DG
Poststad: Weert
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lucien Smeets
E-mail: l.smeets@koti-eu.com 📧
Telefoon: +31623628209 📞
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 163-587011 (2026-08-21)