Levering van (zelf persende) prullenbakken

Gemeente Lingewaard

De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van (zelf persende) prullenbakken. Levering van 400 tot 500 (zelf persende) prullenbakken.

Deadline

Deadline 2026-10-15

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van (zelf persende) prullenbakken
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van (zelf persende) prullenbakken. Levering van 400 tot 500 (zelf persende) prullenbakken.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Afval- en vuilcontainers en bakken ๐Ÿ“ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โœ…
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding: Het leveren circa 30-50 zelf persende prullenbakken.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bemmel
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-15 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-12-14 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal met maximaal twee jaar per verlenging.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal met maximaal twee jaar per verlenging.
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding: Het leveren van circa 425 -525 niet persende prullenbakken.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 15:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 15:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lingewaard
Nationaal registratienummer: 59353125
Postadres: Kinkelenburglaan 6
Postcode: 6681 BJ
Poststad: Bemmel
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Maurice Zandbelt
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 306995431 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.Lingewaard.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437867 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437867 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-599793 (2026-08-31)