Levering van Strooizout
Gemeente Venlo
Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘’Levering van Strooizout’’ ten behoeve van de gemeente Venlo, gemeente Venray, gemeente Horst aan de Maas en Blink GR (verder ook genoemd aanbestedende dienst of Opdrachtgever), waarbij Gemeente Venlo als penvoerder zal optreden. De omvang van de opdracht is cijfermatig weergegeven in de tabel in hoofdstuk 2 van de leidraad.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-05. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van Strooizout
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Strooizout 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie:
Aanvullende producten/diensten: Steenzout
📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Venlo
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: zie inschrijvingsleidraad
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-05 12:10:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-05 12:10:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Venlo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hanzeplaats 1
Postcode: 5912 AT
Poststad: Venlo
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen Thijssen
E-mail: j.thijssen@venlo.nl 📧
Telefoon: +31 14077 📞
URL: http://www.venlo.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422633 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422633 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 080-281049 (2026-04-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van Strooizout
Referentienummer:
497383
Korte beschrijving:
Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘’Levering van Strooizout’’ ten behoeve van de gemeente Venlo, gemeente Venray, gemeente Horst aan de Maas en Blink GR (verder ook genoemd aanbestedende dienst of Opdrachtgever), waarbij Gemeente Venlo als penvoerder zal optreden. De omvang van de opdracht is cijfermatig weergegeven in de tabel in hoofdstuk 2 van de leidraad.
Toon meer
Producten/diensten: Strooizout 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende informatie:
De Overeenkomst betreft een raamovereenkomst en wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar. Optioneel kunnen de aangesloten partijen ieder voor zich eenzijdig besluiten de Overeenkomst met twee (2) maal twaalf (12) maanden te verlengen. De verwachte startdatum van de Overeenkomst is 1 augustus 2026.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Venlo
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optioneel kunnen de aangesloten partijen ieder voor zich eenzijdig besluiten de Overeenkomst met twee (2) maal twaalf (12) maanden te verlengen
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: zie inschrijvingsleidraad
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-05 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-05 12:10:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-05 12:10:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Venlo
Nationaal registratienummer:
54364892
Postadres: Hanzeplaats 1
Postcode: 5912 AT
Poststad: Venlo
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen Thijssen
E-mail: j.thijssen@venlo.nl 📧
Telefoon: +31 14077 📞
URL: http://www.venlo.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422633 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422633 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘’Levering van Strooizout’’ ten behoeve van de gemeente Venlo, gemeente Venray, gemeente Horst aan de Maas en Blink GR (verder ook genoemd aanbestedende dienst of Opdrachtgever), waarbij Gemeente Venlo als penvoerder zal optreden.
Toon meer
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 080-281049 (2026-04-23)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2000000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-09-01 📅
Titel: P1 Levering van Strooizout
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: K+S Benelux N.V
Nationaal registratienummer:
Postadres: Culliganlaan 2G
Postcode: 1831
Poststad: Diegem
Regio: Arr. Halle-Vilvoorde 🏙️
Land: België 🇧🇪
URL: http://www.kpluss.com 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 169-605387 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2000000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-09-01 📅
Titel: P1 Levering van Strooizout
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: K+S Benelux N.V
Nationaal registratienummer:
1505107
Postadres: Culliganlaan 2G
Postcode: 1831
Poststad: Diegem
Regio: Arr. Halle-Vilvoorde 🏙️
Land: België 🇧🇪
URL: http://www.kpluss.com 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 169-605387 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse transportmiddelen en onderdelen (>20)
- Wegenuitrusting (>20)
- Tolgelduitrusting (2)
- Strooizout (2)